Jaki laptop za ok. 4000


(Kokosowy20) #1

Witam, z powodu że padł mi komp chciałem zakupić sobie teraz jakiś laptop. Dysponuję kwotą w przedziale 4-4.5k W oko wpadł mi ten model

http://allegro.pl/msi-gt683-i5-2410m-8g ... 06704.html

Co byście o nim powiedzieli lub jaki inny polecili. Co do jego służby :smiley: Głównie siedzę w necie i pracuję przy kompie ale lubię czasami pograć w nowsze gierki na lepszych detalach i dlatego padł wybór na ten przedział cenowy. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :wink:


(ak6) #2

W takim przedziale cenowym możesz śmiało poszukać czegoś z i7 a nie i5.

No i nie MSI. Radzę rozejrzeć się raczej za czyś firmowym. Dell, Toshiba, IBM, Lenovo...


(Kokosowy20) #3

Nie wiem to może coś takiego? Bardziej bym prosił o jakieś propozycje ponieważ ja się na tym nie znam.

http://allegro.pl/asus-n53sn-i7-2630qm- ... 71431.html

Edit:

I czemu ten MSI odpada?


(sla17) #4

No bo za tą cenę można dostać o wiele lepszej jakości sprzęt właśnie chwalonych firm jak Dell, Toshiba, IBM, Lenovo.

No to nie jest laptop za 1900 zł, gdzie nie ma zbytnio jak wybierać w lepszych laptopach. Lepiej mieć ciut słabsze parametry, ale lepsze wykonanie samego urządzenia, gdzie wszystko jest spasowane, nic nie skrzypi, materiały użyte także są solidnie. Miałem tą przyjemność poprzyglądać się wykonaniu HP i Toshiby - HP lekko dostał i zaraz pękło mu z boku, a z Toshibą tylko lekko odłamał się kawałek plastiku, bo miał mały kontakt ze stołem, uratowany przed upadkiem, ale kosztem małego kawałka obudowy :slight_smile: Nic nie lata w Toshibie, nic nie piszczy, wszystko działa. No a w HP tak za ciekawie już nie jest :wink:

Na pewno nie polecam Asus, MSI oraz HP. Można by się zastanawiać nad Sony (jakiś w tej cenie chyba był nawet testowany w wortalowym labie :slight_smile: ) No skoro kupujesz, to chyba wymagasz, żeby się jakoś trzymało, a nie tylko cyferki i cyferki, które no jakości wykonania nie zrekompensują :slight_smile:


(Kokosowy20) #5

Przejrzałem z tych firm co doradziliście i wpadło mi w oko jeszcze coś takiego

http://allegro.pl/dell-xps-l502x-i7-263 ... 44862.html

sorki że tak męczę ale moja wiedza nie jest za duża w tym temacie