Jaki lepszy: Spybot Search & Destroy, BSP Spyware

(matio) #1

Spybot Search & Destroy, BSP Spyware & Adware Remover czy SpywareBlaster?

(Mayster X) #2

Spybot Search & Destroy... a pozatym mozna zainstalowac wszystkie ... :slight_smile:

(Yogi Fazzi) #3

Spybot Search &Destroy, Spyware Blaster i do tego Ad-aware Personal zamiast BSP Spyware & Adware Remover

(aju) #4

spybot search&destroy + ad-aware + ms antispyware.

LEpiej korzystać z kilku programów tego typu (oczywiście nie w jednym momencie 8) ) gdyż ich bazy wzajemnie się uzupelniają.

(Tranzit2) #5

Ja używam tylko spybot search&destroy + ad-aware i się wzajemnie uzupełniają :smiley: i nie mam rzadnych problemów :smiley:

pozdro

(Mrs.Incredibles) #6

Spybot Search & Destroy świetny programi, przed chwila nim skanowałem i wykrył wiele śmieci, nie to co inne programy tego typu, Polecam.

(Awarps) #7

Spybot Search & Destroy

Koleś, który to napisał, napisał też kiedyś jakiegoś robala.

Niby się nawrócił i niby wszystko jest ok.

Jednak takowy Spybot Search & Destroy nie wykrywa tego insekta.

To daje do myślenia no nie ??

(fiesta) #8

Bo on nie jest do robali 8)

(Awarps) #9

Pewnie masz na myśli programy szpiegujące.

OK przyznaję się do pomylenia def.

Niech będzie, że napisał jakiegoś "szpiega".

Fakt faktem, że to co napisał, nie jest wykrywane przez Spybot Search & Destroy

(Yogi Fazzi) #10

awarps na przyszłość to podawaj argumenty potwierdzające Twoje wypowiedzi, kazdy zarzut ma wtedy sens jeżeli umiesz poprzeć go dowodami

(Awarps) #11

Nie będzie konkretów.

Opieram się na informacjach od znajomego, który, że tak powiem "w tym siedzi".

Zresztą to jest taki temat, że ciężko o nim znaleźć jakiekolwiek informacje.

Jest to temat tabu jakich wiele w tego typu sprawach.

Ile to się słyszy, że nagle wykryto, iż jakiś program wysyła gdzieś tam jakieś info o naszym komputerze.

(Yogi Fazzi) #12

i tu się kolego mylisz, niestety widać że Ty w tych sprawach nie "siedzisz" jak Twój kolega dlatego można przymnknąć oczy na to co piszesz

Myslę że takim wnioskiem możemy zakończyć ten temat

(Awarps) #13

Wyprowadź mnie z błędu.

Jak narazie to nie podajesz żadnych konkretów.

Wydaje mi się, że nie bardzo masz pojęcie o czym piszę.

Jeśli jesteś zorientowany w temacie to napisz np, że słyszałeś o takim czymś, ale okazało się to totalną bzdurą.

(Mrs.Incredibles) #14

Nie zastanowiłeś się, że przedstawisz w ten sposób dość ostre Informację ?? Lecz bardzo słabe argumenty na Ten temat i na temat gdzie sądzisz, że Jordun Russell tworzy Niejakie " robale ". Więc Nie opowiadaj głopot, Jordun Russell Tworzył ten program wraz z kilkudziesiecioma programistami, grafikami, i speców od wirusów oraz spyware. Nie masz prawa posądzać twórców programu O takie rzeczy, tym bardziej, że nie przedstawiasz Żadnych Argumentów które potwierdzały by twoje Domyślenia Czy też plotki. Daj sobie spokój, lub wróc z lepszymi Argumentami. Zaproś kolegę na Forum może nam więcej powie na ten temat i nie bedzie się opierał jedynie na Pogłoskach.

(Mancunian) #15

Spośród tych, co wymieniłeś, to zdecydowanie Spybot - Search & Destroy, ale jeszcze lepiej będzie, jak zainstalujesz Ad-aware.

(boczi) #16

Do kompletu.

(aju) #17

Microsoft defender :mrgreen:

(pysiu) #18

pod warunkiem że się ma legala :slight_smile:

(aju) #19

trzeba to z góry założyć - w końcu na tym forum rozmawiamy chyba tylko o legalu :wink:

(zgredzio) #20

Moim zdaniem najlepszym darmowym programyem do tego typu spraw jest Microsoft Antispyware. Spybota używałem, ale nie ma zbyt dobrej usuwalności.