Jaki Linux na 1ghz Pentium III, 512 MB Ramu, Geforce 2 mx400

A ja nie radzę korzystać z ShipIt, gdyż na taką płytkę czeka się długo, ponad miesiąc. Jeśli już naprawdę nie macie możliwości ściągnięcia tych 700MB i nagrania ich na płytkę, to proponuję skorzystać z akcji Rozdajemy Ubuntu na forum ubuntu.pl

Miesiąc? Ja czekałem dwa tygodnie :smiley: (A mieszkam na zad**iu, że hej). I płytki były ładniejsze, niż benq :wink:

Nie wiem, czy rzeczywiście KDE aż tak bardzo przypomina Windows, ale czasami mam wrażenie, że konfiguratory są jakby prostsze w obsłudze. No i jest coś na kształt Panelu Sterowania, a to duży plus.

Off topic (lekki):

Czy ktoś też miał kłopoty z montowaniem dysków na Kubuntu? Na ubuntu wszystko działało automatycznie, a tu trzeba albo z konsoli, albo grzebać w kreatorach :confused: O tego momentu KDE mi z lekka obrzydło :stuck_out_tongue:

Mnie płytka przychodzi (od zamówienia) po 2 tygodniach. To jeszcze zależy gdy np. wszyscy się rzucą na zmówienie nowej wersji no to trzeba czekać ponad tydzień.

A co do tej akcji na Ubuntu -> Forum no to też jest dobra (przyjdzie o wiele wcześniej)