Jaki macie procesor?

Intel Celeron 466 MHz… :|:|:|

No, ale mam zamiar dopaść Pentium III 950MHz FSB 100 :lol:

Ja mam AMD sempron 3100 + 1.8 GHZ , procesor ten gdy patrzymy na mhz to wydaje sie dosc malo wydajnym prockiem ale to nieprawda .

Przeczytalem na pewnej stronie ,ze przy produkcji nowych 64bit prockow zaszly jakies bledy i AMD niechcac tracic materialu postanowilo wydac taki procesor jakim jest sempron 3100+ jest on oczywiscie 32 bit i ma kilka zablokowanych opcji ktore ma 64 bit ale gdy widzialem tabele z wynikami porownaniami procesorow to az tak nieodstawal od najnowszych produkcji (niebrano az tak podowage mhz bo wiadomo ,ze te nowe maja duzo wiecej) .

Ogulnie jest to drugi najdrozszy procek z serji sempron i musze stwierdzic ,ze jest ok .

Ale i tak czaje sue juz na cos mocniejszego .

Pentium 4 2.8

AMD Athlon 2000XP+

nie wiem czy jest już na rynku uwaga nowość !!

Ja mam AMD Athlon{tm} XP 1800+

ja mam 4 x PIV

mezozoik się kłania: P III 733 MHz :smiley:

Intel Pentium 4 630 2,0ghz 2mb i chodzi jam marzenie

ja nigdy nie lubilem jak inni mają to samo co ja wiec mam P90;)

a ta naprawde Athlon 2600XP+

nie spotkałem sie jeszcze z takim P4 8)

jeszcze propo ankiety czemu nie ma opcji powyżej 3400 ??

Bo ja mam 4 x PIV czyli maszyna wieloprocesorowa z plyta serwerowa Intela obasdzona 4 sztukami PIV 3.60 GHz w wersji dwurdzeniowej 64 bitowej

nowy nabytek

ma niecale 2 tygodnie… :stuck_out_tongue:

co prawda miałem 1833MHz (2500+) ale mam ładnie skręcony :smiley: a dwóch opcji nieda się zaznaczyć :stuck_out_tongue:

AMD Athlon 2000+ XP…niedługo trza będzie chyba zmienić :confused: ale jeszcze daje rade :stuck_out_tongue:

A ja mam Athlona 64 3000+ i chodzi jak marzenie… :stuck_out_tongue: 8) 8)

AMD ATHLON 2400 MHZ :!:

Heh no i ja mam taki sam, troche już nie domaga, ale cóż płakać nie będę. :lol:

1700MHz Celeron

AMD Duron 1200 @ 1201 :frowning:

AMD Athlon XP 2000+ 1,66 GHz

celeron 2.4 ghz