Jaki macie samochód lub Wasi rodzice a jaki byscie chcieli?

Czesc!! Niewiem czy taki temat moze być tutaj ale wydaje mi się że tak bo to jest forum o tematyce " Na luzie :slight_smile: "!!

Pozdrawiam!!

Fiat Seicento, a ja chciałbym mieć Forda Mustanga g40 a tak serio to opla Tigre :stuck_out_tongue:

moi rodzice mają Skode Fabie 1.2 2006 rok (ten najsłabszy silnik) a chciałbym mieć Audi A8 6.0 full wersja!!

opel tigra 1997 170.000tys silnik1,4 od trzech miesięcy za 2,tys euro z niemiec od pierwszego właściciela

Passat, kombi, 1,9 TDI, 2000 r.

Troche dziwny temat :roll:

no fajny temat!!

Jaki macie samochód a a jaki byście chcieli miec!!

przepraszam że się powtarzam syn dostał palio 2001r. 1.2 motor uczy się jeżdzić

ja proponuje na nauke jazdy Lamborghini Murcielago

a jak się nie nauczy?palio tańsze

to jak mu nie będzie odpowiadało Murcielago to może trzeba będzie cos słabszego kupić czyli lamborghini Gallardo

Złączono Posta : 16.11.2007 (Pią) 20:38

nie no ale wróćmy do tego co jest w temacie czyli co macie teraz a jakie byscie chceli mieć

taki jaki mam w obrazku to moje marzenie. z najmocniejszym silnikiem byle nie z 2008 roku :wink:

a jak bym miał kasę to forda mustanga z '69 roku… bajka…

Moi rodzice mają Fiata 126P 1.9TDI

Ja się wożę obecnie Trabantem 3.0GTI.

A chciałbym melexa.

Ford Mondeo (2003r.) Moi Rodzice mają a ja chciałbym mieć Nowe Subaru Impreza :stuck_out_tongue:

no moi mają scenica i poldżera

matiit I Twój scenik śmigo 100 przez podwórko? bo merc kolegi tak…

Peugeot 306 1.1 2004

Mondeo 1999 1,8 v16

Toyota Picnic 2,2 TD 1999

Skoda Roomster 1,9 TDI (105KM) 2007

Chciał bym mieć Mitsubishi Outlander, lub Infiniti FX 35 i Lamborghini Galardo :smiley:

volvo V40 2.0 Kombi czarny rocznik 2000,bardzo dobrze się sprawuje zero problemów :slight_smile:

Złączono Posta : 16.11.2007 (Pią) 21:46

a ja bym chciał mieć toyote supre nie jest świeżą konstrukcją ale jest super :smiley:

Toyota_Supra_JC_Auto-06.jpeg

ja bym chciał miec jedna z limuzyn niemieckich marek ( Mercedes Klasa S, BMW 7, Audi A8, Volkswagen Phaeton) lub ewentualnie lamborghini gallardo pomarańczowe

no ba z wyższej półki jak bym miał wybierać to bym brał merca SLR 300

mercedes_slr.sized.jpg

moi maja Volvo V70 a chcieliby miec merca m320 lub nowszego