Jaki macie samochód lub Wasi rodzice a jaki byscie chcieli?

W naszym garażu stoi Volkswagen Polo 1.4 (wersja 75 KM) z 2004r. (kupiony jako nowy). Chciałbym mieć Renault Kangoo :lol: :lol: , a na serio to Maybacha 62. 8)

Witam. Ja mam Clio 1,2 z 91r. powiem Wam ze to niesamowite autko i super sie nim jeździ. polecam wszystkim.

A co bym chciał mieć? nowsze clio :slight_smile: a tak na poważnie to czaję się na berlingo albo partnera

Lambordzini Diablo poproszę 8) :mrgreen:

my mamy Forda Focusa 2.0 TDCI z 2007r. i Forda Fusiona 1.4 z 2003. A ja chciałbym mieć Nissna Skyline GRT r34 oczywiście po tuningu:D

mój tata ma vectre z silnikem 1.6

chciałbym mieć audi r8 albo bugatti veyron

a najlepiej noble m15

noble-m15-1.jpg

Toyota Avensis, a chciałbym mieć:

Jakiegoś Forda mustanga (Starego)or(nowego) lub Toyota Hilux lub Mercedesa S klasy lub Hammera…

ja mam taki jak w opisie a chciałbym BMW E60 z najmocniejszym dieslem albo Lamborghini Reventon 8)

jeśli wygrałbym pokaźną sumkę w totka to pewnie wybrałbym Ariel Atom’a :stuck_out_tongue_winking_eye:

11753638480_thmb.JPG

a ile by był na parkingu w polsce? 1min? 2? :smiley:

ja myśle że to by było bardziej naliczanie sekundowe…ja miałem golfa 2 ale chce mieć BMW Z4

Moi mają Honde Accord 2.0 150KM 2005 rocznik.

Moim marzeniem jest Audi RS4 ->>>>>>cudo :smiley:

A moi rodzice mają Wolcswagena Golf-a 3

I nawet dobrze się jeździ.

Pozdrawiam

Moi rodzice mają Fiata Seicento a marzą o Citroen Berlingo.

jeszcze lepiej tuninguje :smiley:

Moi mają Daewoo Nubirę II z 2000 roku.

Moim marzeniem jest Audi R8 i Mercedes McLaren. A takim osiągalnym marzeniem jest Mercedes C220.

Moi rodzice mają Opla Sintre:)

54425ab3ac3ce0a5m.jpg

a chciałbym

1177229405nu7.th.jpg

albo

800pxnewttschwarzmu7.th.jpg

:smiley:

Moi rodzice posiadają Opla Omegę A z 94 roku :smiley: Sam koniec produkcji, jeden z ostatnich egzemplarzy :smiley:

Natomiast zamierzają go zamienić na Opla Omegę Brocznik 96 lub 97 albo BMW 5 :smiley: rocznik po 95 :smiley:

Ja bym chciał Fiata Grande Punto lub Bravo ;D Mam małe wymagania :smiley:

albo coś ci szwankuje z gustem :slight_smile:

pochwalił byś się pisząc o ostatnich egzemplarzach porsche carrera gt :smiley:

Moi mają Renault Clio 2 2005r grudzień, ja marzę o Bugatti Veyron

mają skode felicje ;] chciałbym bugatti veyron lub lamborghini reventon