Jaki macie w szkolnych kompach system operacyjny?

starsza - Windows 98

nowsza - Windows XP

U mnie w gimnazjum są 2 pracownie. Lepsza i gorsza. Na lepszej mamy XP Profesional a na gorszej 98. Nauczyciele mają Windows 2000 server.

Teraz robią nową pracownię. Może w niej rypną coś lepszego (kompy bo teraz mamy takie 128 ram w tej lepszej i ze 32 w gorszej) i moze wgrają Windowsa Viste i Office 2007 a nie ciągle office 2003 i XP/98.

starsza - Windows 98

nowsza - Windows XP

Baciany ty i tak masz dobrze ja musze pracować w Worksie a o office chociażby 2000 możemy pomażyć.

u nas:

pracownia komputerowa - Windows Milenium (***, kompy to złomy)

biblioteka multimedialna - Windows XP HE

a co to linux to w szkole wie może 3 osoby i nie ma w tym gronie nauczycielki informatyki, sami uczniowie :wink:

  • Win XP

  • Win 98

  • jakieś distro linuxa, chyba Mandrake

U mnie informatyczka nie wie jakzresetować kompa :roll: A tak w ogóle to mamy jeszcze biblioteke multimedialną w której jest Windows 95 :smiley:

Ja mam taki w domu.

Stara pracownia: Win2k Pro

Nowa pracownia: WinXP Pro

Serwery:

Nowy: Windows Server 2003

Stary: Windows Server 2000

WIndows xp

Linux OpenSuse 10.2

i szkoda że nie ma ubuntu

1 pracownia.

Stara pracownia: Win XP

Nowa pracownia: Mac OS X cf380238c1d19a2bm.jpeg

3 pracownie:

1: kompy Cieeeniutkie (sztuk 12) windows 98 (ledwo chodzą.)

2: Sztuk coś koło 20: XP

  1. Sztuk też koło 20: Na wszystkich jest XP i Aurox na 3 jest XP + Aurox + ubuntu 6.10. A komp nauczyciela to Slack 10.2 :wink:

U mnie dwie pracownie łącznie z 20 kompów…

Windows Vi$ta

Windows XP

U mnie w SQl jest tylko XP :slight_smile:

Windows xp home i profesnonal

a teraz robiona jest pracownia Mac OS,widziałem już jeden komputer to fajnie to będzie wygladać

Kto zasponsorował Viste? MEN? Pozatym, ile wy macie ramu, i kiedy ta pracownia poswtała?

U mnie w szkole są dwie pracownie + biblioteka. Na staryszch kompach 98, średnich XP HE, na najnowszych XP Prof. Serwery chyba na 2k3.

Windows XP I 98

Windows Xp

Tylko XP :?

3 pracownie komputerowe - łącznie 50 komputerów .

Systemy klienckie - xp.

Serwery - win2003.

u mnie są dwie pracownie+ biblioteka razem 25 kompów:

nowe kompy: XP

stare: 98

U nas niestety sponsoring by M$ Windowsy XP, + parę Red Hatów, ale to nie dla uczniów szkoły :frowning: Ale bym chciał mieć w szkole Maci :twisted: Albo cokolwiek innego niż windows…