Jaki masz sprzęt grający?

Siemka dziś naszła mnie myśl o założenie takiego topicu który ma na celu pochwalenie się swoim sprzeątem grającym przy kompie . (Ułatwi to userom w wyborze grania do swoich kompów ) I piszczcie czy jesteście z naiego zadowoleni !!

Ja mam Logitech x-210 i jestem w 100% zadowolony garją pięknie czysto są niewielkich rozmiarów ale bass brzmi świetnie !!

Polecam !!

Ja zaś posiadam głośniki 2+1 Creative P-380, również bardzo ładnie grają, ale aby je wykorzystać w 100% muszę zakupić normalną kartę dziękową, bo jadę na zintegrowanej :slight_smile:

Ja mam wieżę PHILIPS FW356C, podłączoną do komputera i jestem bardzo zadowolony!

A ja mam podłączoną do kompa wieżę Samsung’a, niesty nie wiem jaki model :lol:

Ja mam podaczone wieże do kompa a do mam podłaczone głosnicki creative inspire t3030!! Dzwiek jest spoko, a jesli kiedys sobie kupie karte dźwiekową to głosniki podłacze bezpośrednio do kompa i ma byc :slight_smile:

karta sb live! 5.1 podpięta pod wieżyczke philips C355

gra dobrze ale chciałbym cvzegoś więcej … :?

jakiś sprzęcik klasy HI-FI

np amplituner pioniera i odtwarzacz też pioniera i do tego jakieś wolno stojące B&W lub CANTONY :lol:

7 letnia wieża PHILIPS 8)

SB LIve! do tego wieża Sony CMT-CPX11 i jestem zadowolony

2x wzmacniacze zrobione z czego popadnie…(myśle nad kupnem jakiegoś amplitunera)

4x głośniki po 30W

wszystko podłączone do kompa sprawuje sie nawet dobrze

sąsiad nawet twierddzi ze moje grają lepiej od jego Creative 5.1+sb :lol:

FW-C38 stoi u mnie i też nie ma na co narzekać

Ja mam podłączone pod Yamachę RX-V440 i głośniki Eltax Universe

ja posiadam Samsunga MM-B9 ale parametrów nie znam.

Ja mam 3 letnią wierze Philips, odtwarzacz Dvd Samsung (chodzi mi o odtwarzanie mp3) …

ja mam glosniki 2+1 tracera :mrgreen: i jestem bardzo zadowolony :smiley:

Wieża z Philpisa ( nie wiem jaki model :stuck_out_tongue: ) do tego głośniki z TONSILA ( wymiatające, ale dość wiekowe ) oraz Sound Blaster Live 5.1 :D.

adrian17 Tonsil produkuje głośniki dla Blaupunkta i są one naprawdę wysokiej klasy !!

Ja mam głośniki 2.0 Green Power MS-392 i są dla mnie wystarczające :slight_smile:

wiem o tym ;). Naprawde bardzo dobra firma :D. Oprócz tego mam jeszcze Altusy również znakomite :D. Ale to już raczej ( zarówno te Tonsile jak i Altusy ) są bezcenne :). I mają też dość duże gabaryty :D.

Ja mam podłączoną do kompa wieżę JVC MX-J330 kolumny 2 x 100W i jestem z niej zadowolony.

Karta dźwiękowa zitegrowana AC 97 (do muzyki i głośników 2.1 lepszej nie potrzeba :slight_smile: )

Do tego głośniki LOGITECH S200 2.1 i full wypas.

Wszystko gra pięknie, głośno, bez zniekształceń czy zagłuszeń.

Testowałem głośniczki na karcie SBL 5.1 i nie widziałem różnicy :smiley: