Jaki masz telefon

Nokia 3330, więcej mi nie potrzeba :stuck_out_tongue:

nokia3330.jpg

Nokia 3510i - niezniszczalna… Ten model jest wystarczająco dobry, a poza tym nie lubię szpanu.

Zapomniałem że jeszcze mam Nokie 5110 nie zniszczalny telefon :smiley:

Ja mam wymarzonego Siemensa Sx1 i jest bomba :smiley:

sx18kz.th.jpg

Tak wygląda to cacko 8)

Ja od około jakiegoś 1 m-ca mam Sony Ericsson T290i, mnie wystarcza :lol:

Ja natomiast od ponad roku używam Nokii 3100 i nie narzekam :smiley:

Ja mam Siemensa C60 i Nokie 2600, w przyszlosci chcialbym zmienic na cos z duzym wyswietlaczem np SE K700i czy jakos tak

Ja mam Siemens c65 i jestem zadowolny ,chociaż wyświettlacz trochę mały,ale co tam :P.

A ja mam SE T630

piknie dzwonki graja

:D:D:D::::

JA mam siemensa mc60 od pół roku mniejwięcej i mi wystarcza :D:D

Ja mam nokie 3310. Jest to moja druga nokia z rodziny 3310. Jest bardzo wytrzymała i nie musze się obawiać ze mi się zepsuje jak np. spadnie (nie widziałem jeszcze tak wytrzymałego fona jak 3310 i można się z nim śmiało pokazać wśród ludzi). W obecnej chwili nawet nie zamierzam zmieniać jedynie może softa i tyle :twisted:

Posiadam NOKIE6610i,jest niezla,ale wolalbym Nokie 6230.

a ja mam SE t610 od trzech miesięcy. fajny phon! ładnie gra :slight_smile:

Ja mam od niedawna nokie 6610i - moze byc :slight_smile:

ja mam motorole V600. niby wszystko fajnie, duzo opcji, calkiem niezle zdjecia, ale wadą jest szybko niszczący sie ekran. winą jest klapka, niestety. Nigdy wiecej telefonu z klapką.

Mam telefon Nokia 7650 od ok. 6 miesięcy, ale już mi się nudzi…

tzn. widzę jego wady… jest za duuży, za cieżki, nie wygodny do końca…

pod względem “bajerów” to jest ok :smiley: Jednak mimo wszystko chyba zmienie go na 6230i

POZDRO

To jest mój telefon:

male3.jpg

male2.jpg

Z aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=59682693

Nokia 3410, oraz Siemens C75

Patricko pokazalbys fotke tej komoreczki jak ja zmieniles???

a ja posiadam siemensa m65 ale nie umiem jej stuningowac he

mam t610(coś ponad 6 miesięcy) + kabelek usb i masa softu :slight_smile: polecam ze względu na polifonię , aparat fot. nic szczególnego , wyświetlacz całkiem całkiem , t630 ma więcej pamięci innych różnic nie znalazłem

(no może obódowa wygląda na solidniejszą)

ps. miałem nokię 7110 , świetny telefon niestety zmarł śmiercią naturalną :stuck_out_tongue: po 5 latach bezawaryjnej pracy…