Jaki masz telefon

Samsung Monte S5620, pierwszy dzień i jak narazie wydaję się spoko;)

micky, kazdy telefon jest z reguly kieszonkowy :smiley:

teraz mam nokie 1616

Ja już od kilku tygodni posiadam Samsung’a Galaxy S2 - i muszę przyznać, że jestem bardzo bardzo zadowolony…

jjoigm.jpg

A ja mam Samsunga Galaxy Mini

fajny telefonik dla początkujących (takich jak ja)

Wychodzą nim bardzo ładne zdjęcia i nie jest mulasty, niestety odtwarzacz muzyki jest bardzo cichy i będą go musiał zanieść do serwisu żeby pogłośnili go :wink:

a0233.jpg

aktualnie nokia 5220 xpressmusic :slight_smile: kocham ten telefon za to że spadł z 2 piętra i działa XD

SE k550i, mam jakiś pancerny model, wytrzymał, uwaga … 4 lata :P, nigdy się nie zepsuł, nie zawiesił i dalej śmiga jak nówka, a swoje przeszedł. 2x upadł z około metra może więcej na beton i kostkę, spadł ze schodów [i to nie raz, zbierałem go w częściach :P], raz nawet go utopiłem ale po wysuszeniu działał dalej, panele zaliczył niezliczona ilość razy. Niedługo go zmieniam, ale będzie jako telefon w razie awarii nowego. Mam do niego duży sentyment :frowning: .

Najpierw Nokia 3510, później Nokia 3110c, a teraz Nokia 6300 ;). Wszystkie fakty potwierdzają, że jestem nokijczykiem :stuck_out_tongue: .

Motorola Milestone 2.3 CM 7 :slight_smile:

Ja mam od 2 miesięcy NOKIA C5-00

Upragniona E51.

Od dzisiaj HTC Sensation. :slight_smile:

samsung wave s8500 + nokia 6500 slide

Sony Ericsson Xperia x8

Htc Desire ale za jakiś czas kupię Motorolę Defy bo już przed zakupem Desire chciałem ją kupić :slight_smile:

W chwili obecnej posiadam Sony Ericsson k800i.

Ja posiadam już mój wymarzony telefon jakim jest Motorola Defy podkręcona do 1ghz :slight_smile:

http://www.gsmspot.pl/galerie/m/motorola-defy_985.jpg

Najwolniejszy na świecie, totalne badziewie iPhone 3G 16GB

HTC Desire Z podkręcony do 1GHz.

hp-ipaq-hw6510-1.jpg

Dorzucam znalezione zdjęcia:

Poprzedni telefon:

Nokia E50 #1

Nokia E50 #2

Oraz świeże z muzeum na chodzie:

Nokia 5110 #1

Nokia 5110 #2

Nokia 5110 #3

Jeszcze muszę znaleźć dobry telefon/aparat co mi zrobi foty mojego i5800.