Jaki masz telefon

Htc Desire Z ale może jak będę przedłużać umowę z operatorem wezmę Samsung Galaxy S+ lub poczekam i za jakiś czas kupię sobie Samsung Galaxy S II,zresztą nawet jakbym miał S+ to za jakiś czas i tak bym go wymienił na S II obecnie jest o wiele za drogi …

Nokia 6020 :slight_smile:

Sony Ericsson C905 niedługo wymiana :smiley:

Samsung Galaxy s II

HTC Trophy z WP7, nie zamienił bym go na żaden telefon z Androidem :stuck_out_tongue:

HTC-Trophy.jpg

SE W960i

1293772764_152489476_1-Pictures-of--sony-ericson-w960i.jpg

attachment.php?attachmentid=34048&d=1325358148

sony_ericsson_w960i2.jpg

sony-ericsson-w960i-when-music-inspires-you-wallpaper-thumb.jpg

Sony Ericsson Xperia X8

Nokia 5230 na symbianie :slight_smile: Od ponad roku. Folia na ekranie jeszcze się trzyma :slight_smile: A powiem, że nie dbam o telefony, bo jest to dla mnie rzecz codziennego użytku :wink: :smiley:

103298_Nokia-5230_1300X300_image.jpg

Nokia 7230 od ~2 miesięcy :slight_smile:

nokia-7230-karta-pamieci_681.jpg

Znów Samsung Avila :smiley:

telefon niezniszczalny

  • Sony Xperia Neo V

  • Samsung Galaxy Mini (do zabawy romami)

  • Sony Ericsson K800i (nówka metal nie śmigana aż mi żal wyjmować z pudełka)

SE Live With Walkman no i wszytko gra :smiley:

matekadamczak mi Avila spadła z wys.2 piętra na chodnik(potknąłem się na balkonie i akurat trzymałem telefon w ręce). Zszedłem i najpierw musiałem szukać telefonu potem baterii a na końcu klapki, która była pod wejściem do innej klatki :smiley: Ale potem telefon uruchomił się jak gdyby nic się nie stało :slight_smile: Normalnie nie rozumiem tego telefonu… :o

Ja mam teraz Samsunga C5212 Duoz :wink: Też niezniszczalny :smiley:

Jakiś czas temu pozbyłem się swojej Omnii na rzecz poniższych modeli telefonów:

  1. Na co dzień Nokia X3-02 biały, wygodny, mały i cienki bez zbędnych bajerów, idealny do tego, do czego został stworzony, czyli dzwonienie i pisannie sms/mms, korzystanie z neta też nie jest dla tego telefonu jakimś problemem.

  2. Od czasu do czasu HTC Desire S również biały, idealny jako minikomputer, jednak na co dzień wolę korzystać z Nokii :wink:

Pozdrawiam!

Cała dyskusja OT - kosz.

Ja posiadam Samsung’a Galaxy Mini. o.O

Oraz do burzenia domów Nokia 2700 Classic

cytuję ~“Ten telefon był rzucany o ścianę i pływał”

:stuck_out_tongue:

HTC G1

Samsung Galaxy Mini.

iPhone 4

iPhone 4S

Nokia lumia 800 ( dawali w plusie to wziąłęm :smiley: i tak leży jeszcze nie otwarta)

ja z kolei jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem HTC HD7.

Od wczoraj HTC Radar, loving it :wink: