Jaki masz telefon

Obecnie BalckBerry 8707v, poprzednio(przypadkowo) dziadek 7290 kupiony dla słuchawek z jackiem 2.5mm do HP hw6915 okazał sie jego zamiennikiem :E, wcześniej h6340 wcześniej klasyki BenQ El71 i k510 …dalej nie ważne bo to już trupy

Ten ostatni - nareszcie normalny niezawodny telefon, szybki e-mail, niezawodna nawigacja, kolejnym bedzie albo 8310(procek jak w hw) albo 8900

8707 miał być tymczasowym ale został mimo że staroć ma to czego potrzeba…nie zamienie wygody BlackBerry na zaden inny miałem dziewczynie odebrać pożyczony w sumie hw… i kupić coś lepszego ale czekanie na synchronizacje konta pocztowego, mulenie…nie dziekuje jak mogłem tego używać to przez 2 lata…

Na dobrego Androida - który googlem(gmail, synchronizacja danych) miażdzy wszystko narazie mnie nie stać.

Matka ma SE C510i dziewczyna SE K530i i nawet chińskie Q5 - super telefonik do telefonowania.

W sumie zwyczajny C510i jest lepszy niż wszelkie dotykowe smartfony

Jeśli mam być szczery to dobre telefony się skończyły na nokii 3310, wracając do tematu posiadam jeszcze Sony Ericssona k800i

Ja również mam kilka ale aktualnie używam Siemens SL45L

I jestem ciekaw który ze “współczesnych” …fonów wytrzymał by tyle i to co przeszedł mój SL?

Avila- jakbyś moją zobaczył- jak po wojnie w Wietnamie tyle rys że ekranu nie widać:D

Wgniecone kanty. Telefon działa nadal:D

Ja posiadam już trzeci miesiąc iPhona 4s Białego 16 GB :DDD

Nigdy nie miałem lepszego telefonu.

Heh, to dość specyficzny telefon i system za wg mnie cenę nieadekwatną do tego co otrzymuję;-) System jest dla mnie niestety niedosytem, dlatego jeszcze nie przesiadłem się na dobre na iOS.

Ale kto wie, może za parę lat kupię jakiegoś 4S white 16GB od jakiegoś użytkownika po w miarę dobrej cenie;-)

Na tą chwilę myślę nad czymś dobrym i rzadkim na rynku, mało reklamowanym - np. LG Optimus 2X. Mam nadziej że do końca roku uda się wrzucić nowy post z telefonem;-)

Na tą chwilę mam

Samsung Galaxy 3

iPhone 3GS 16 GB

Przed Iphonem miałem HTC Wildfire a przed HTC-kiem miałem Nokie x6 16GB i przy każdym z tych telefonów po około roku siadał system, telefon zaczynał być strasznie wolny. Ekranik nie reagował juz tak szybko na dotyk i ogólnie slideshow .

A o iPhonach tego się nie słyszy a po roku czy dwóch można go sprzedać wciąż w dobrej cenie. :smiley:

AJ aktualnie jestem w posiadaniu SONY ERICSON NEO V z ICS :smiley: polecam

Samsung galaxy spica :wink:

Sony Ericsson Arc S z czystym softem bez dodatków producenta - custom rom, ics.

To dziwny masz telefon, ja zawsze i wszedzie (oprócz tuneli PKP) mam wszystkie kreski i 80-90% zasięgu :stuck_out_tongue:

Samsung Mała Galaktyka - Android 2.3.6

ja mam samsung galaxy s scl I9003 :slight_smile: od kilku miesięcy i stałem się fanem androida :slight_smile:

Niezawodny http://telepolis.pl/telefony.php?id=1039

Android to złodziej kasy.

Lumia 710 :slight_smile: WP jest niesamowity :slight_smile:

Samsung Galaxy Gio aktualnie Android 2.3.4 od Play, czasami 2.3.7 (CM7.2) lub ICS 4.04 (CM9)

OTy kosz.

Sony Ericsson C902 po niezliczonej ilości modów i przeróbek :). Gdyby miał jeszcze Wi-Fi, byłbym w siódmym niebie…

  1. Samsung Galaxy S II + Android 4.0.3 (nie brandowany)

  2. Sony Ericsson W595 (brandowany)

Od jakiegoś czasu posiadam HTC One S Z520e.

Nokia X3-00