Jaki masz telefon

Obecnie Sony Z3 Compact Black i Iphone 4 głównie do dzwonienia.

Jakiś czas temu do iPhone 4 jakiś czas temu dołączył “stary” Moto G.

Mimo wszystko - 4,5" nie da się wygodnie w pełni obsłużyć jedną ręką, a dziś standard to ok 5". Dziwne podejście.

Ludziom (w większości) odpowiada to podejście, więc do kogo masz pretensje? Producenci smartfonów robią to, co się sprzedaje.

Producenci smarfonów robią wszystko, żeby im się sprzedawało to, co zaproponują. Nikt nie chodzi do ludzi z ankietą co dalej zrobić, bo większość nie wie. To też producenci kombinują i narzucają coś, co kosztuje. Jako, że jesteśmy bogatsi niż kiedyś, to mogą. Są zawsze kredyty, raty, abonamenty, telefony od 1 zł… 

http://api.sonymobile.com/files/xperia-m-hero-purple-1240x840-1896e415cc3289faf964aa347b6e2c6c.jpg

Trzeba przyznać, że jest piękna.

Posiadam Blackberry Q5 od Października zeszłego roku, obecnie działająca na systemie Blackberry OS 10.3.1 i powiem szczerze m wszystko to co potrzebuję, czyli bezprzewodową synchronizacje multimediów z biblioteki iTunes, płynnie działający system, łatwa instalacja beta wersji systemu OS 10 oraz możliwość instalowania aplikacji z androida.

Obecnie mam Galaxy S2 od końcówki grudnia 2014, wcześniej używałem przez miesiąc Xperia E1 a pierwszym telefonem z androidem był HTC Explorer (Pico). Jak porównałem go z SGS 2 to się wystraszyłem, cały Pico jest tak duży jak ekran SGS 2 xD

Ja od jakiegoś czas mam Nokię 735:

http://najtaniej.co/produkt/telefony/nokia-lumia-735.html?offer=direct

Przerzucilem sie z androida bo nie zależało mi w zasadzie na grach ale na wygodzie korzystania. No i nie chciałem aby system się zacinał. Jestem zadowolony. Telefon jest naprawdę świetnie wykonany. Jeden kawałek odlanego plastiku. Dobra jakosć aparatu ( szczególnie przedni).

Ekran 4,7 cala AMOLED.

W swojej grupie cenowej w zasadzie nie ma konkurentów. 

Witam,

 

Apple iPhone 5S 32GB (Silver) - model A1457

 

  • etui: Spigen Ultra Hybrid (Crystal Clear)

 

  • folia: Spigen Screen Protector Steinheil

BlackBerry Z10!

Apple iPhone 5s

Apple iPhone 5S 64GB Black + Huawei Ascend G6 LTE.

Xperia Z3 + Galaxy S4

Bez jakichkolwiek pokrowców, bo tego nie uznaję.

Zaczniesz uznawać przy pierwszym upadku i rozbiciu ekranu :wink:

Nie zacznę. Nigdy nie rozbiłem ekranu i nawet nigdy mi żaden smartfon nie spadł, a miałem ich wiele, iP 3, 3GS, 4, Note2, Galaxy S4, LG G2, Z3. Jak widać od 2008 roku nieprzerwanie mam smartfony. Wystarczy uważać i szanować sprzęt.

 

Po to projektanci tworzą smartfony, żeby zachwycały nas wyglądem. Po to je kupujemy, żeby wyglądały jak stworzyli je projektanci. Pakowanie smartfonów w pokrowce, kabury itp, to profanacja. To tak jakby ktoś kupił Ferrari i jeździł z założonym pokrowcem lub obłożył go styropianem, żeby się nie porysował.

Ja od Sierpnia 2014 posiadam LG Swift L5 I generacji

android 4.1.2

512MB RAM

Procesor ARM 800MHz

grafika Adreno 200

powiem tyle że sprawuje sie idealnie :smiley:

Lenovo A850+

Android 4.2.2

1GB RAM

ARMv7 rev 4 Octa-Core 1.7 GHz

ARM Mali-450 MP4 @700 MHz

5.50"

Smartfon to nie Ferrari. więc nie przesadzaj z tym porównaniem. Poza tym na karoserię możesz nakleić folię ochronną i nie zmieni ona wyglądu auta. Styropianem możesz sobie zderzaki obłożyć :wink:

 

Twój argument, że wystarczy uważać i nic się nie stanie, można porównać z przeświadczeniem niektórych kierowców o szybkiej i jednocześnie bezpiecznej jeździe, lub nie zapinaniu pasów bezpieczeństwa.

Wszystko do czasu.

Miałem go ze 2 lata temu. Szybko się pozbyłem właśnie z powodu tego “idealnego” sprawowania się :wink:

Możesz sobie nosić w pokrowcu, naprawdę mnie to nie obchodzi, ja nie po to kupuje smartfon, który mi się podoba, żeby go zakrywać pokrowcem, kaburą czy czym tam jeszcze.

Kupujesz aby szpanować na osiedlu, rozumiem. Ja mam nieco inne inne podejście do sprzętu i czasy gdy nie musiałem specjalnie uważać na telefon przeminęły wraz z Nokią 6300.