Jaki maxymalny procesor pod ta plyte

jak w temacie jaki najmocniejszy procek moge wsadzic pod ta plyte Gigabyte GA-M52S-S3P v1

i do procka podajcie stosowna najmocniejsza grafike jaka obsluzy w 100%

Po 1. popraw pisownię (ą,ę)

Po 2. google pierwszy link -> Obsługa procesorów AMD Phenom™FX/ AMD Phenom™/ AMD Athlon™ 64 FX/AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core/AMD Athlon™ 64/AMD Sempron™ ze złączem AM2+/AM2

sprawdzalem strone amd ale sie na tym nie znam i pytam a nie moge dac e ol bo nie mam polskiego jezyka

Do wyboru do koloru :slight_smile:

http://www.gigabyte.com/support-downloa … x?pid=2567

Najlepszy procesor pod twoją płytę to Phenom II X4 955 ale w wersji bez BE (black edition) i TDP 95W który jest trudno dostępny. pod twoją płytę proponuję Athlon II X4 640 :wink:

wlasnie tak myslalem nad Phenom II X4 955 znajdzie mi go ktos na necie dostepnego:)? bo to jest jeden z najlepszych od amd

Dodane 03.07.2011 (N) 0:16

pozatym w tym altlonie L3 jest nieobslugiwane;/

Te Phenomy są niedostępne, przeszukałem allegro i kilka sklepów i nie ma ich. Jeśli chcesz procesor z L3 to albo dwurdzeniowy Phenom II X2 555 albo czterordzeniowy X4 640 bez L3 (ja brałbym ten 640). Swoją drogą według mnie brak L3 nie robi aż tak wielkiej różnicy :stuck_out_tongue:

oki teraz mam alhlon x2 6400 3,2mhz black 2 rdzenie czy bede mial duza roznice jesli zmienie na te co poleciles?

Jeśli do X2 555 różnica była by tylko trochę widoczna, w przypadku X4 640 różnica powinna być większa :wink:

oki to ja poczekam i bede patrzyl za Phenom II X4 955 az bedzie na allegro i ktos wstawi:) a to tego procka Phenom II X4 955 jaka max grafika?

Coś pokroju MSI GTX460 Cyclone OC 1GB

lub MSI HD6870 Twin Frozr II 1GB, jeśli nie stawiasz na mocne OC.