Jaki MMORPG?

Witam!

Poszukuje jakiegoś fajnego MMORPG. Chciałbym żeby był darmowy i można było w niego dłużej pograć niż 5 minut :slight_smile:

Chciałbym usłyszeć wasze opinie i w miarę możliwości proszę o jakieś linki:)

(Jeśli taki temat był, to przepraszam)

Właśnie, ja też szukam coś fajnego, ale nie coś jak l2, wow czy tibia, w której chodzi tylko i wyłącznie o zabijanie mobów i nabijanie lvla, dajcie jakieś fajne propozycje, czegoś odmiennego.

Silkroad

Silkroad, typowy mmorpg, w ktorych chodzi tylko i wylacznie o bicie mobow i nabijanie lvla. Przykładowe zadanie, uzbieraj 1500 czegoś, przy czym zadanie to robisz przed 3 dni bijąc ciągle te same moby, niby sa karawany, ale fajnie pobawic sie mozna jedynie na wysokim lvl, a lvl ten bijesz przez co najmniej pol roku, rok, a jak chcesz szybciej to musisz wydać kase na gold ticketa, ktory daje 50%exp (chyba) nie pamietam do konca, nastepny mmorpg w ktorym ten kto ma kase jest lepszy, to juz wole platne mmorpg, typu wow, tam przynajmniej kazdy placi i kazdy jest na tym samym poziomie, a i gierka jest o niebo lepsza.

wbijanie na serwery w silkroad to koszmar :stuck_out_tongue: wiem sam gram ze znajomymi mamy ladne poziomy ,ale mozna sie czasami zalamac bo

-unique padaja po kilku minutach (Tiger Girl +/- 30 sek)

-spoty full (gold farmy)

-wbijanie sie na serwer (traffic)

jakis rok temu silkroad byl piekna gra i wiele zapowiadajaca jednak teraz ? mozna sie zalamac

tickety daja po 100% i 50% expa wiecej przez 3h dziennie w ciagu miesiaca + jakis zwierzak do zbierania golda to jest 95 lub 130 silkow + 88 silkow na zakup zwierzaka lub 48 silkow na ozywienie zwierzaka jest to 218 silkow srednio (100% ticket + zwierzak) czyli 25$ (50 silkow 5$) przy kursie dolara 3 zl jest to 75 zl… fakt mozna bez tego sie obejsc ,ale wtedy nie ma takiej frajdy z gry

jednak jesli koniecznie chcesz grac w silkrad idz na ksro tam mozna cieszyc sie gra…

przetestuj tez 2moons lub 9dragons

za 75zl to ja wole kupic abonament do WoW’a i gra jest o niebo lepsza i można grać tydzien bez przerwy nie wychodzac z pokoju i się nie bedziesz nudzil, a silk? exp, exp, exp, exp ,exp ,exp, karawana, exp exp, exp, exp, wojna gildii, exp exp exp exp exp exp exp, karawana, exp exp exp exp exp… exp. Tak wyglada gra w silku, niestety, ale taka jest prawda.

A grał ktoś z Was w to MuOn-line??

Bo ja zacząłem i moim zdaniem to po prostu klon Diablo2 i to w dodatku nie najlepszy.

sprobuj kalonline , ja 3 rok gram …

Silkroad

Mimo logowania, lagów, botów i ogólnym lekceważeniu próśb graczy przez Joymax to ta gra ssie. Ma genialna grafike i grywalnosc. :]

Polecam.