Jaki monitor za około 1000-1200 zł?

Witam, rozważam kupno jakiegoś monitora LCD. Działam od 10 lat na 15’’ CRT, więc wypadałoby już zmienić 8) Zastanawiam się nad przekątną ekranu, monitor jest na wyciągnięcie ręki, więc za duży też nie może być, trzeba dbać o oczy :lol: . 24’’ chyba odpadają, może 22’’? Monitor ma służyć do internetu, filmów, gier. Jakie modele w tym zakresie cenowym są najciekawsze? Wiem, że podobnych tematów o monitorach było już sporo, ale może coś się zmieniło, pojawiły się nowe modele, ceny starych spadły itd… Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

z 22" z czystym sumieniem mogę polecić LG W2252TQ-PF

Przed założeniem tematu przeglądałem monitory 22’’ i właśnie ten zwrócił moją uwagę! Ma ciekawą linię i pozytywne komentarze użytkowników. Tak z ciekawości- można kupić monitor w miarę dobrej jakości z tą przekątną za 1000?

a ja mogę polecić LG L227WT-PF

A ja mogę polecić tego

Fito ja na twoim miejscu brałbym tego http://www.allegro.pl/item372763770_mon … _wawa.html ładna matryce bo działałem na takim jest zarąbisty i duży :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

Dzięki wszytkim za komentarze, muszę się teraz zastanowić, czy uderzać w stronę LG czy Samsunga :slight_smile:

Fito , lepiej w stronę Samsung’ów - mają lepszą matrycę :slight_smile:

Ja również polecam LG L227WT-PF. Za tę cene (w okolicach 1k) to chyba najlepszy wybór 8)

poza tym LG daje miesiąc gwarancji na badpixele

Proponuje Iiyame e2201w-b1 za 800 zl lub b2 za 950 zl najlepszy monitor w swojej klasie cenowej bije monitory LG jedynie szajsung może z nimi konkurowac :slight_smile:

kiedyś było lepiej-jak tv do wyboru to jakiś jeden np. unitra, samochód to maluch-nie było dylematów, co brać :stuck_out_tongue:

Fito bierz http://www.allegro.pl/item372763770_mon … _wawa.html naprawdę będziesz zadowolony :wink: :wink:

a co z psuciem się monitorów? Która firma robi najtrwalsze? Oprócz dobrej jakości monitora (o ile można mówić o dobrej jakości za 1000), to chciałbym bezawaryjnie popracować na nim bardzo długi czas bez żadnych problemów…

na monitorach firmy samsung spokojnie wytrzyma kupę lat :stuck_out_tongue: dobrom ma matryce, ja mam firmy ViewSonic 19 panoramiczny i działa dobrze :wink: ciotka ma właśnie monitor firmy samsung ale 19 panoramiczny i sobie chwali tak samo wygląda tylko mniejszy :wink:

15’stka LG 7 lat bez problemów, 17’stka LG prawie 5 lat bez problemów, jeszcze samsung 2,5 roku też bez problemów…

Tak się zastanawiam dalej nad monitorem - 22’’, czy 24’’. Jeśli na przyzwoite 22’’ muszę wydać 1000, to ile trzeba na konkretny 24’’?

Około 1700 na porządne TN 24 calowe. Lepiej brać LG L227WT. Ok. 1k właśnie można go dostać i to jest jeszcze znośna cena.

Skoro tak, to chyba jednak pozostanę przy tym 22’’. Dzięki za odpowiedź