Jaki najlepszy dysk ATA do 300zl

Witam.

Do tygodnia dostane 300zl na zakup nowego dysku. Przydaloby mi sie jak najwiecej GB i jak najszybsza szybkosc dysku. Co poleciacie. Najbardziej by mnie interesowala oferta z Proline poniewaz mam tam niedaleko a wolalbym od razu go zakupic :wink:

Pozdrawiam

Ja bym polecił ci cos takiego:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=S … ST3250624A

Sam mam dysk tej firmy i jestem zadowlolony !!

a po co taki duzy?? lepiej kupic taki jaki jest potrzbny a nie kupic dysk za np. 350 zł jakis 120 GB, jak i tak go niewykorzysta sie to lepiej jakas 80 GB za 250-300 zł

Axel_15 chce zeby miał jak najwiecej pojemności!!

Axel_15, właśnie tez planuje komuś kupić taki sam dysk (w komputronie).Muszę tylko jeszcze troszkę o nim poczytac ale juz jestem prawie zdecydowany :slight_smile:

Jężeli zależy Ci na pojemności i szybkości to ten dysk jest dla Ciebie, w dodatku jest w prawie w tej cenie którą podałeś…

winxp_15

:cojest:

Pozdrawiam…

i co cie tak śmnieszy??

winxp_15 Przeciez kolega Axel_15 Napisał ze chce jak najwiekszy dysk :!: A z kąd wiesz ze nie wykorzysta całego 120 GB dysku ?

no masz racje NestoR, nie przeczytałem dokładnie

winxp_15 ja mam dysk 160 gb i stanowczo brakuje mi miejsca, planuje zakupić drugi taki sam dysk, a tak w ogóle to zastanów się co piszesz, bo kto teraz kupuje dyski 80 GB :hahaha:

no to moze niekazdy go zapełni a ze akurat Ci brakuje to nienzaczy ze kazdemu, mi akurat styka ten co mam, i nie kupil bym wiekszego bo niepotrzebny mi i bym go niezapełnił

A zauważyłeś jaka jest różnica cenowa między dyskiem 80 gb(proponowanym przez ciebie) a np. 160 GB? Dosłownie 50 zł. Więc sam zgadnij jakiego dysku kupno jest bardziej opłacalne.

z tym sie zgodze

No wlasnie posiadam teraz 60 GB i to jest poprostu nic z tego ile potrzebuje… Dzieki za pomoc :wink: