Jaki najlepszy dysk ATA do 300zl

(Axel 14) #1

Witam.

Do tygodnia dostane 300zl na zakup nowego dysku. Przydaloby mi sie jak najwiecej GB i jak najszybsza szybkosc dysku. Co poleciacie. Najbardziej by mnie interesowala oferta z Proline poniewaz mam tam niedaleko a wolalbym od razu go zakupic :wink:

Pozdrawiam

(Daniellasek) #2

Ja bym poleci艂 ci cos takiego:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=S ... ST3250624A

Sam mam dysk tej firmy i jestem zadowlolony !!

(system) #3

a po co taki duzy?? lepiej kupic taki jaki jest potrzbny a nie kupic dysk za np. 350 z艂 jakis 120 GB, jak i tak go niewykorzysta sie to lepiej jakas 80 GB za 250-300 z艂

(Daniellasek) #4

Axel_15 chce zeby mia艂 jak najwiecej pojemno艣ci!!

(Rafa艂16) #5

Axel_15, w艂a艣nie tez planuje komu艣 kupi膰 taki sam dysk (w komputronie).Musz臋 tylko jeszcze troszk臋 o nim poczytac ale juz jestem prawie zdecydowany :slight_smile:

J臋偶eli zale偶y Ci na pojemno艣ci i szybko艣ci to ten dysk jest dla Ciebie, w dodatku jest w prawie w tej cenie kt贸r膮 poda艂e艣...

winxp_15

:cojest:

Pozdrawiam...

(system) #6

i co cie tak 艣mnieszy??

(Edgarmks) #7

winxp_15 Przeciez kolega Axel_15 Napisa艂 ze chce jak najwiekszy dysk :!: A z k膮d wiesz ze nie wykorzysta ca艂ego 120 GB dysku ?

(system) #8

no masz racje NestoR, nie przeczyta艂em dok艂adnie

(Tommekx) #9

winxp_15 ja mam dysk 160 gb i stanowczo brakuje mi miejsca, planuje zakupi膰 drugi taki sam dysk, a tak w og贸le to zastan贸w si臋 co piszesz, bo kto teraz kupuje dyski 80 GB :hahaha:

(system) #10

no to moze niekazdy go zape艂ni a ze akurat Ci brakuje to nienzaczy ze kazdemu, mi akurat styka ten co mam, i nie kupil bym wiekszego bo niepotrzebny mi i bym go niezape艂ni艂

(Tommekx) #11

A zauwa偶y艂e艣 jaka jest r贸偶nica cenowa mi臋dzy dyskiem 80 gb(proponowanym przez ciebie) a np. 160 GB? Dos艂ownie 50 z艂. Wi臋c sam zgadnij jakiego dysku kupno jest bardziej op艂acalne.

(system) #12

z tym sie zgodze

(Axel 14) #13

No wlasnie posiadam teraz 60 GB i to jest poprostu nic z tego ile potrzebuje... Dzieki za pomoc :wink: