Jaki najlepszy Firewall?

Chciał bym się dowiedzieć jaki jest najlepszy firewall??

posiadam systemowy i chyba nie jest najlepszy :stuck_out_tongue:

proszę o swoje opinię

takich tematów były tysiące :evil: oczywiście,że ZoneAlarm Pro.reszta się nie liczy :mrgreen:

wpisz w google test firewalli i poczytaj. po przeczytaniu twoja wiedza, będzie na pewno bogatsza :slight_smile:

Agnitum Outpost

lub

Comodo Firewall

A może by tak Online Armor Firewall free - program godny przetestowania :). U mnie sprawuje się bardzo dobrze. COMODO też jest nie zły :slight_smile:

Agnitum Outpost

BTW.

Było! :evil: :evil:

Comodo Firewall 3 najlepszy firewall jest na pierwszym miejscu :!:

Pozdrawiam :wink:

OUTPOST FIREWALL PRO 2008 !!

dj.hiphop ,

To i tak nie ma sensu, bo każdy będzie wymieniał to, co używa.

Przetestuj sam i zobacz.

Zastanów się nad Comodo :wink:

kiedys mialem takiego fajnego firewalla

nie pamiętam nazwy ale ikonka to byla taka fioletowa tarcza

czy ktos odświerzy mi pamięc?

Zapewne Kerio :slight_smile:

Dajcie spokój można łatwo sprawdzić - http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/ i darmowe górą !!

Nie będę brać udziału w dyskusji, który firewall jest najlepszy, ale zacznę z innej beczki. Zdecydowanie nie polecam ashampoo firewalla, zwłaszcza jeżeli ktoś ma avasta w systemie, bo avast będzie co chwila wyświetlał komunikat o znalezieniu trojana w folderze ashampoo firewalla.

Nie polecam też agnitum outpost firewalla, bo kiedyś go zainstalowałam, niby darmową wersję i przy którejś aktualizacji wyskoczył komunikat, że trial się skończył.

Tylko outpost firewall pro 2008 i nic innego. Ma on świetny interfejs i świetną wykrywalność ataków. Nie to co np. zone alarm, że nawet portów nie ukrywa.

Co do keyów to na necie jest pełno tego :wink: