Jaki najlepszy Internet Security dla Windows 7 64 bit?

Jaki najlepszy Internet Security dla Windows 7 64 bit?

ESET albo Kaspersky.

Kierowałbym się ku pierwszemu, bo Kaspersky się roztył jak większość hamerykańskiego społeczeństwa.

Norton Internet Security 2011

sunbeam96 , Co ty piszesz? Kaspersky - polecam w !00%. Bardzo skuteczny i w miarę lekki.

A ja z innej beczki.

Jako antywirusa zainstaluj avast! Free Antivirus 6.0.1125. Do tego używaj systemowego firewalla.

Jeśli nie ufasz programowi avast! lub chcesz mieć pełen pakiet Internet Security to zainstaluj: Comodo Internet Security 2011 5.4.58750.1355.

Nie ma co się pchać w płatne programy antywirusowe/internet security skoro darmowe oferują taką samą funkcjonalność i skuteczność.

Polecam sam AVG Antivirus PRO a zapora systemowa w W7 jest na tyle dobra że nie potrzeba instalowani pakietu internet security,ale to już twój wybór.

Nie do końca masz rację co do tej skuteczności. Ale jeśli chodzi o darmowe IS, to Comodo dużo lepszy niż Avast, testowane na własnej skórze.

Zgadzam się zdecydowanie! Poza tym żaden antywirus nie pomoże, jeśli użytkownik będzie parał się piractwem, ściągał np cracki, nie będzie zwracał uwagi, na jakie strony wchodzi, jakie linki otwiera i.t.p. Zachowując minimum ostrożności i rozsądku Avast Free jest bardzo dobrym programem

Dodane 13.05.2011 (Pt) 21:37

Aż tak dużo lepszy to na pewno nie jest, myślę, że jest odwrotnie. Comodo jest po prostu inny, Avast inny, a nie lepszy czy gorszy. Ciekawe ile i jak testowałeś te programy, że doszedłeś do takiego wniosku? Myślę, że trzeba dłuższego czasu, z pół roku np, aby wyrobić sobie pogląd o danym antywirusie. Testowałeś tyle? Czy tydzień? Zresztą dla ciebie zawsze lepszy będzie Comodo a dla mnie może być zarówno Comodo jak i Avast i nie ma co się spierać

Ja również polecam Comodo Internet Security ale z jedną uwagą: ich antywirus jest kiepski i potrafi się często wieszać.

Osobiście używam Comodo Internet Security bez modułu antywirusowego i zamiast niego mam Kaspersky Antivirus - to bardzo dobre i skuteczne połączenie (tylko że ja mam win xp 32-bit ale to chyba nie robi w tym wypadku różnicy).

Ja polecam ci Bitdefender internet security 2011 program jest w wersji 64 bit i sprawuje sie u mnie świetnie,

co do Comodo Internet Security to nie wiem ale może sie komus przyda zamieszczam tutaj link do rocznej licencji

pozdrawiam :wink:

@scripter1 robi bo win 64bitowy ma zmienioną ochronę plików i tylko kilka firm av ma zgodę microsoftu na jej używanie.

Osobiście polecam Norton internet security - nie zauważalnie działa w tle, nie robi problemów i wszystko chodzi idealnie.

Czasem wystarczy parę dni, żeby zobaczyć co program potrafi i cy jest dobry czy nie. Avasta miałem kiedyś przez ok. rok. Z ciekawości, pewnego razu przeskanowałem komputer dodatkowo skanerem Kasperskiego - czysty system dla Avasta = 4 trojany + spyware dla Kasperskiego. Więcej argumentów nie potrzebowałem. :stuck_out_tongue:

Skąd masz takie informacje, możesz podać jakieś wiarygodne źródło, chętnie się zapoznam z tematem.

Swoją drogą za tą “zgodę na używanie” zapewne trzeba zapłacić i to że jakiś av to ma nie znaczy automatycznie że jest on dobry ani pewno nie znaczy że te które jej nie mają są gorsze.

Chodzi o: “Mechanizm ochrony poprawek jądra” - http://support.microsoft.com/kb/946765

Płacić trzeba a z tego co wiem to microsoft wprowadził to bo nadzieję ze tego nikt nie złamie.

No to się bardzo pomylili:

http://en.wikipedia.org/wiki/Kernel_Pat … Criticisms

http://en.wikipedia.org/wiki/Kernel_Pat … rnal_links

Biorąc pod uwagę istnienie drivera pozwalającego obejść to zabezpieczenie jak i dostępność jego źródeł myślę że kwestię sprawiania trudności av przez tą funkcję można włożyć między bajki - skoro z drivera i/lub jego źródeł może skorzystać każdy to i producenci av też a już w samym tym artykule wymieniono niektóre programy radzące sobie z tym a reszta zapewne też sobie z tym radzi.

Polecam ten sam sposob, 2 rok na tym jade i 0 problemow