Jaki najlepszy program antywirusowy?

KIS 6 lub KAV 6.

Avast! nawet jak przychodzi wiadomość na gg to ją skanuje. tzn. nic nie pokazuje tylko kręci się ikonka w tray’u, co znaczy że skanuje, Codziennie nowa baza wirusów, co tydzień nowa wersja. POLECAM :wink:

:

:x głośniej, głośniej

hehe :stuck_out_tongue:

A jak sie nazywa firewall ktorego ikona w trayu to dwa takie paseczki czerwony i zielony jakos tam migajace?

Chyba ZoneAlarm

Linuks to najlepszy antywirus :slight_smile: A dla WIndows to Format C:\ :slight_smile:

oczywiście że Kaspersky,miałem różne antywiry m.in.NOD32,Avast,Avira,Panda 2005,Norton 2004,Bit Defender 9,i teraz mam Kaspersky Internet Security i jest najlepszy,puki go mam nic na kompie nie wykrywa,byłem lekko w szkou jak po ponad pół roku nic nie wykrywało,więc zainstalowałem innego antywira,skanowałem on-line i nic ,czysty żadnych syfów,więc zainstalowałem go z powrotem i nie mam zamiaru zmieniać go na innego,jak najbardziej polecam Kasperskyego :slight_smile:

Tu masz najnowszy ranking antywirusów:

http://www.frazpc.pl/b/187705

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 22:54

w kasperskym baza jest aktualizowana kilka razy dziennie :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 22:56

jeśli te paseczki to strzałeczki :mrgreen: to jest to darmowy Comodo Firewall

a skad najlepiej kasperskiego wziasc?

ze sklepu bo to jest płatny antywirus.Jeśli chodzi o darmowe to ja polecam AOL jest produkowany przy współpracy z kasperskim i ma w rankingu takie same osiągi co kaspersky 6.Do tego zainstalować firewall np.Kerio i jest git

Nie chodzilo mi o zone alarm wiecie cos na jefo temat?

Co?? :wink:

dobry jest?

SeBoLaS napisał:

według ciebie bo inni użytkownicy mogą mieć inne zdanie :stuck_out_tongue:

xulu napisał:

dla mnie ten jest najlepszy wiec ?? każdy chwali swoje

SeBoLaS napisał:

wiec ?? jeżeli inne nic ci nie wykrywały to co ,jak sadzisz, tez są dobre nie !!

ps.

niema takiego czegos jak :

najlepszy program antywirusowy?

Mój darmowy zestaw :

Antywirus: AOL Active Virus Shield 6.0.0.308 (Okrojony Kaspersky 6)

Antyspyware: Ad-aware SE Personal 1.06

Firewall: Comodo Firewall Pro 2.4.18.184

Złączono Posta : 04.06.2007 (Pon) 15:43

Pozatym najlepszy na świecie AV to Linux :slight_smile:

:hahaha:

Nie byłbym taki pewien :lol:

Nie, tylko nie on. Stasznie obciąża system.

Też dobry jest TZ Spyware-Adware Remover.

Zgadzam się - Polecam (ale nie 6 bo to jakieś głupstwo co mi po włożeniu każdej(nawet pustej) płyty wyskakuje wirus )

a to jest antywirus?? :x

Bo mi się wydaję że to jest anty spyware adware

Od rokuchroni mnie nod32 i polecam. Wcześniej miałem Pande - nie wybieraj tego :x Wirusy same się pchały :stuck_out_tongue:

Sorki, nie napisałem przed nim, że to właśnie adware jest. Ale też ktoś podał Ad-Aware Personal.