Jaki najtańczy router do odbioru neta z kablówki w domu

(Marcin260) #1

Witam. Otóż mam internet kablowy z vectry czyli modem i od niego kupa kabli (kabel antenowy, zasilanie i kabel do kompa). Chciałbym zrobić tak abym mógł w moim laptopie odbierać internet na terenie mieszkania bezprzewodowo oraz żeby ewentualnie można było podłączyć drugi komputer po przez kabel (np stacjonarny)

Dlatego chciałbym prosić o jakieś pomysły. Zależy mi na jak najtańszym routerze. Nie wiem ile mogę na niego wydać bo po prostu kasy nie mam. Mile widziane linki.

(Szaman15) #2

mysle ze NAJPRADZIEJ odpowiedni do twoich wymogów :slight_smile:

(Tomj) #3

potwierdzam -mam ten router i jest super ,jestem bardzo zadowolony z niego,polecam!

(Bogna2009) #4

D-Link - bez jaj :smiley:

Gorszego sprzętu nie ma.

Zawiesi się przy większej ilości pakietów, bardzo mała wydajność.

(Marcin260) #5

dzięki za podpowiedź

(Szaman15) #6

Zaprzeczam nigdy z routerami tej fimry nie mialem problemu a troche się już nakupowałem tego sprzętu

(Mike Wroclaw) #7

TP-Link 543G jest tańszy..w komputroniku 83zł.Kupiłem przed świętami,chodzi 24/7 i nic się nie dzieje niedobrego

(Klik9) #8

Spójrz też na allegro, np.: http://www.allegro.pl/item868210303_tp_link_router_wifi_dsl_tl_wr340g_upc_aster_wi_fi.html - to jeden z tańszych routerów do kablówki.

(stranger 004) #9

Potwierdzam! mam ten sam i póki co chodzi bezbłędnie, chociaż... kupiłem go nieco drożej:)