Jaki notebook? acer czy dell?

chcę sobie kupić notebooka. najbardziej zależy mi na pojemnym dysku. moje fundusze to max 1700zł.

w grę wchodzą tylko nowe, nie chce używanych. notebook musi również mieć wifi. nie chce netbooków.

znalazłam trzy laptopy, który mnie interesują i zastanawiam się nad wyborem:

  • acer extensa t4200 250gb/1gb/2.0 1699zł

  • acer em e525 160gb/1gb/2.2 1499zł

  • dell 1525 250gb/2gb/2.0 1499zł

co wybrać?

Stawiam na Dell’a bezapelacyjnie.

dell bo najlepszy? czy bo w miare dobry i w miare tańszy?

bo te acerki to są ze sklepu komputerowego, a tego della wynalazłam w tesco :stuck_out_tongue:

Dell, bo to bardzo dobra i sprawdzona firma. Dell tak jak i HP nie robią sobie jaj z klientów. Możesz liczyć na dobry serwis oraz dobrą pomoc telefoniczną.

Sam mam Lenovo i wiem jacy są Ci konsultanci telefoniczni ;] O Dell’u słyszałem dużo pozytywnych opinii. A Acer… taka sobie firma :stuck_out_tongue: Poza tym chyba nie należą do najładniejszych, co?

Popatrz tutaj:

http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=uK9&q=dell+1525+opinie&btnG=Szukaj&lr=

Mój kumpel miał 3 Acery. Każdy się zepsuł - w pierszym padł mu monitor, w drugim wentylator się sepsuł a w trzecim zepsuł sie napęd. Przy czym serwisanci przy każdym z nich stwierdzili, że jest to świadome uszkodzenie.

Teraz ma HPka.

Co do Dell, to mój ojczym ma firmowego od 3 lat i jeszcze nigdy na niego nie nażekał. Jedyne złe opinie, jakie słyszałem o Dull’u pochodziły od klientów allego ;]

No Acery nie słynęły z dobrej opinii, ale ostatnio chyba powoli zmieniają oblicze swej firmy i nowe Acery są już w porządku.

Czyli tak jak mówiłem Dell :wink: Nie ma nad czym się zastanawiać. Nie powinieneś tego żałować :slight_smile: