Jaki nowy komputer?

Witam.

Mam zamiar kupić komputer do gier np. Call of duty 4 MW, Battlefield 2 , Far Cry coś w tym stylu.Widziałem w wyszukiwarce wiele komputerów dobrych dla mnie, ale nie znam sie na niczym oprócz karty graficznej i Ramów ;s. Chce kupić gotowy zestaw [myszka,procesor,monitor,głosniki.] Drukarka też może być ale nie koniecznie. Cena komputera do 3000 zł. Proszę o porpozycje dobrego komputera do gier I WINDOWS XP! vista może być ale zależy mi na XP ! z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

Za tą kwotę można naprawdę już kombajn złożyć z całym osprzętem. Ale odradzam gotowe zestawy bo w 90% przypadków jest tak, że coś jest dobre a coś gorsze (w kwestii podzespołów). Dlatego lepiej przejść się do sklepu i poprosić o złożenie takiego zestawu podając kwotę i cel przeznaczenia.

lepiej jakbyś sam sobie złożył zestaw bo w sklepie zazwyczaj polecają to co im nie schodzi i jest droższe niż bardziej wydajne i tańsze komponenty

Jak masz dawać takie porady to nie dawaj, prosze. kuba333 , napisz temat w dziale Hardware & Sterowniki