Jaki nowy procesor?

Witam mam taki sprzęt płyta glowna gigabyte 945gcm-s2l procek intel dual E2160 1,8GHz karta graficzna geforce 9600gt.I chciałbym wymienić procek na jakiś bardzięj wydajny w grach możcie mi jakiś doradzić do 600zl tak gdzieś.No i jeszcze nie wiem czy nie musze wymienić zasilacza model zacilacza ATX-300 PNF 300w

Najmocniejsze co może3sz włożyć na tę plytę - to Core 2 Duo E7500. Za takiego nowego procka trzeba zapłacić jakieś 440 zł (choć można zaoszczędzić kupując np. na Allegro - ale broń boże używanego - chyba ze z super dobrze znanego źródła …).

Resztę kasy radziłbym odłożyć na jakiś lepszy zasilacz (co nie jest równoznaczne z zakupem elektrowni jądrowej - ot wystarczy markowy 400 W).

a oplaca się wymieniać ja mam w stacjonarnym zwykłego SEMPRONA 3000+, w laptopie i3 i znacznej różnicy nie widać :lol:

mariusz281@vp.pl , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Zależy do czego używasz komputera,przy korzystaniu z przeglądarki,słuchaniu muzyki i prostych pracach różnicy nie zauważysz,ale np. w grach dobra karta grafiki nie może rozwinąć skrzydeł,bo spowalnia ją słaby procesor

Ten procek to do gier ma być.A tego Core 2 Duo E7500 polecacie?

jest to w miarę dobry procesor, pójdzie na nim większość nowych gier. Tylko jeśli chcesz go kupić, koniecznie wymień zasilacz.