Jaki numer karty?

Wiatm chciałym sprawdzić nr.telenfonu ale u mnie w komurece nie ma takiej możliwości a zgubił mi się numer jak inaczej można sprawdzić numer? Doładować nie moge bo nie mam kasy!

Napisz bardziej po polsku o co Ci chodzi :stuck_out_tongue:

alex11 zapytaj się kogoś, komu go podałeś ;]

Zresztą dziwnie to brzmi “zapomniałem swojego numeru” :lol:

chodzi mu o to że chce sprawdzić jaki ma numer a że nie ma kasy to nie może doładować i zadzwonić żeby się dowiedzieć

Nie bardzo… sama mam specjalnie dlatego zapisany mój własny numer w spisach telefonów… :] A i tego też nie jestem pewna :?

A tak serio: alex11 zapytaj się u kogoś, komu jego podałeś… Poza tym niektóre karty chip mają ten numer :]

O to chodzi że nikt go nie ma czytałem że można jakoś zobaczyć z kart sim ale nie wiem gdzie to widziałem

Jak sieć bo na kartach sim ERY(tak tak) jest wypisany :stuck_out_tongue:

W orange

jeśli jesteś posiadaczem karty w Orange

Wystarczy wysłać darmowego SMS-a o treści KREDYT na numer 808 , żeby pożyczyć 1 zł brutto na dowolną rozmowę, SMS czy MMS. Zwrot pożyczonej kwoty odbywa się przy najbliższym doładowaniu konta przez klienta. zadzoń do kumpla spisz swój numer i po kłopocie :]

Nio to ups… bo karty Orange nie mają wypisanego numeru (sama mam w tej sieci i akurat patrzę na tą kartę) :frowning:

jaki masz telefon ale powinnes wejsc w ksiazke telefoniczna i poszukac moje numery

dzięki już pomogło

mazek na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomość, używając opcji Zmień