Jaki odtwarzacz DVD pod win7?

(Virtual) #1

Witam,

mam klopot z odtworzeniem filmu, po sciagnieciu i rozpakowaniu dostaje plik .iso, obraz plyty DVD, udalo mi sie to odpalic poprzez virtualny dysk w allplayerze i bestplayerze, na innych nie probowalem. Problem jest taki, ze na tym pierwszym idzie oryginalna sciezka dzwiekowa po ang i nie wiem jak wlaczyc polskiego lektora a na bestplayerze idzie jedna i druga na raz, ale to jeszcze moge jakos przebolec, bo ang nie jest dla mnie problemem. Gorzej, jesli chodzi o jakosc filmu, 50-minutowy film zajmuje ponad 6gb, z zalozenia mial to byc film w HD, ale tak nie jest, obraz jest nieostry i nie wiem co to moze byc, moze ktos polecic jakis inny player? Dodam, ze wgrzebalem sie w to iso i tam bylo kilka plikow .vob i .ifo, probowalem to otwierac ale jakosc obrazu wciaz byla kiepska. Mam monitor full HD 24", Windows 7, 2GB ramu i nie mialem wczesniej problemow z ogladaniem filmow w 720p i 1080p HD, ale zawsze te pliki mialy rozszerzenie .mkv, a teraz to nie wiem czym to otworzyc, moze ktos pomoze, z gory dzieki i pozdrawiam

(Agatonster) #2

tiki-taki ,

Proszę o kontakt na PW.