Jaki odtwarzacz mp3 do 200 zł


(Neowg) #1

Witam

Chciałbym kupić odtwarzacz mp3 w cenie tak do 200 zł (troszkę więcej może się uda wyciągnąć) , ale jest tego teraz tyle , ze nie wiem co wybrać :mrgreen: . Chciałbym żeby posiadał 1 lub 2 GB pamięci z możliwością rozbudowy i oczywiście żeby ładnie odtwarzał muzyczkę :slight_smile: . Zastanawiałem się nad Sansą C240 lub C250 , ale czy warto ? Proszę o pomoc w wyborze odtwarzacza .

Pozdrawiam


(Guicksilver) #2

http://www.komputronik.pl/MP3_/_Video__ ... ,id,40584/


(Neowg) #3

QUICKSILVER1942 nie chce mp4 :evil: no i troszke za drogo :?


(Krzysztofnawrot) #4

Ja bym ci polecił ten odtwarzacz:

Creative Zen Stone Plus

Po pierwsze to Creative, a ta nazwa mówi sama za siebie :slight_smile:

Ma ekran, usb 2.0, wbudowany akumulator, radio, dyktafon a przede wszystkim ma czysty i ładny dźwięk!

Wbudowane 2GB pamięci w zupełności wystarczy, po co więcej :stuck_out_tongue:

Jest bardzo mały i bardzo mało waży (21g)


(system) #5

Posiadam Sandisk Sansa c240 i jestem zadowolony w 100%, żadnych problemów. Jak dla mnie ten pleyer ma prawie same plusy: ładny wygląd, dobra jakość odtwarzanego dźwięku, radio, slot kart micro SD a co za tym idzie możliwość rozbudowy o dodatkowe 2GB, kolorowy wyświetlacz, możliwość przeglądania zdjęć, ważnym plusem jest to że ładuje się podczas podłączenia do portu usb więc nie trzeba się martwić bateriami :smiley: i jeszcze wiele innych ale to już trzeba sobie na stronce producenta doczytać. małym minusikiem jest mała ilość odtwarzanych formatów, ale najważniejsze odtwarza :smiley: Istnieje możliwość jeżeli kupi się model bez radia (a co za tym idzie tańszy), wgrania do niego później radia :smiley: Jak dla mnie bardzo dobry player, wart swojej ceny.


(Kravjec) #6

Samsung yp-u3


(Neowg) #7

a co myślicie o tym odtwarzaczu ? :slight_smile:

http://www.allegro.pl/item229396766_mp3 ... rosd_.html


(Kravjec) #8

Może TĄ


(Krzysztofnawrot) #9

Wyraźnie napisane, że Neowg nie chce mp4! A ty polecasz mu jakąś chińską zabawkę, która po kilku tygodniach a nawet dniach się rozleci.

Neowg Ten odtwarzacz może być, ale nadal proponuje zastanowić sie nad mptruchą z Creative'a :slight_smile:


(Neowg) #10

authentic_man właśnie ten Creative mi bardzo odpowiada i pod względem wizualnym i pod technicznym , tylko kurcze szkoda że nie można w nim rozbudować pamięci :?


(Krzysztofnawrot) #11

Hmmm... Zastanów się czy jest ci potrzebne więcej pamięci na mptrójki niż 2GB? To jest około 1000 piosenek. Ja mam w telefonie kartę 1GB i mi w zupełności wystarcza na muzyke.


(Pinio150) #12

Ja proponuje z allegro.pl jakiegos Creative wejdz w RTV i AGD>Sprzet Przenosny>I tam znajdz mp3 i wpisz ze do 200zł i KUP teraz i masz bardzo dobra markowa mp3-ójke.