Jaki odtwarzacz mp3 wybrać

witam w tym roku chcę sobie zakupić odtwarzacz mp3 najlepiej teraz w czasie wakacji tylko nie wiem co polecacie nie podaję ceny bo nie wiem za ile chcę go kupić narazie jeszcze zbieram kaskę ale ma być tak nie za drogo ale też nie za tanio żebym jakiegoś badziewia nie kupił tak myśle do ok 160 pln-ów żeby miał możliwość odtwarzania radia, slot na pamięć zewnętrzną- niekoniecznie jeśli za taką cenę dostanę coś dobrego o pojemności 1-2GB myślałem nad odtwarzaczami Pentagram lub Samsung może coś innego polecacie. Podawajcie najlepiej strony z Allegro.pl. z góry thx za odpowiedzi

polecam ten: http://www.allegro.pl/item212600049_pro … radio.html

Poszukaj

(nie dziękuj :stuck_out_tongue: )

może jakas sansa bo w tym przedziale cenowym to z dobrych tylko to no i w niektórych modelach slot znajdziesz

po polsku pisz :!:

za cenę 160zł już można dosyc dobry odtwarzacz kupic

nie to co kiedyś co jak weszły mp3 to za 300zl kupiłem używany, bezmarkowy jednogigowy badziew który już nie działa

ja również go polecam,troszkę droższy niż 16o zł ale naprawdę jest super wiem bo sam go mam,super jakość dźwięku przede wszystkim

a co myślicie o odtwarzaczach philips?czytałem kilka opinii (niewiele bo niewiele ale zawsze) i ludzie na ogół są zadowoleni z jego możliwości? co myślicie np o TYM albo który moglibyście polecić z TEJ strony lub nastepnych żeby nie było za drogo 160 do górna granica ale wolałbym coś tańszego bo nie wiem czy tyle nazbieram

Może Sansa Express? Sansy mają lepszą jakość dźwięku od creativów i mają slot kart pamięci