Jaki odtwarzacz MP3?

A wiec zrobilo sie cieplo i nie ma czasu na sluchanie muzy w domu wiec chce zakupic odtwarzacz MP3 zalezy mi na dosyc przystepnej Cenie + dosyc duzej pojemnosci ; przegladalem rozne strony internetowe i wszedzie tylko iPOD a to juz jest dosysc cena oddalona … albo Creative tu moglbym sie zastanowic ale natrafillem w sklepie na takie cos :

Firma : Apollo ( znam to z Joypadow :stuck_out_tongue: i jezeli chodzi o nie to sa spokojnie w czolowce )

Pojemność : 512 mb / 1gb ( do tego wroce na koncu )

Dodatkowe funkcje : radio , dyktafon itp.

Cena : 149zł za 512 mb / 229 zl za 1gb

BTW

jezeli bym mial wybrac taki apollo to ktory czy 512 mb to jest juz duzo jak na mp3 ??

Przeciętna mp3 ma 3-4 MB. Więc sobie przelicz. Oczywiście zależy, ile nagranie trwa i w jakiej jakości jest zakodowane - bitrate. Oczywiście istnieją programy do stosownej konwersji.

Ja polecam strone neobit.pl

Kupilem kilka dni wlasnie stamtad mp3 1GB za 206zl +10zl za przesylkę i jestem bardzo zadowolony, MP3 posiada polskie menu, 7 kolorow podswietlania, dyktafon, radio, zdziwilem sie bo ma rowniez ksiazke telefoniczna (jesli chcesz cos dodac to jedynie przez kompa, ze wzgledu na brak klawiszy przy mp3), i jeszcze multum mniejszych opcji. Dodam tylko ze przy zakupie najlepiej od razu zamowic ladowarke (koszty napewno sie zwruca) Pozdro

Creative.

A może jakiś model ? Prosze dokładniej.

Przeszukaj forum, było to miliony razy używając słów kluczowych, np. odtw* AND mp3

A moze SanDisk Sansa e130 albo e140?? 512/1024MB, slot na karty SD do 2GB, radio i zarabiste sluchawki?? Polecam bo sam kozystam od roku.

Eh … mógłby ktoś wypowiedzieć sie na temat tego Apollo ?? :wink:

Deeep : apollo = ■■■■ każdy inny prócz markowych (apollo to nie marka, chodzi bardziej o thomsony sony, creative, apple) to ■■■■ i nie opłaca się ich brać. Nie spotkałem jeszcze nonama który by był choćby w 20% tak dobry jak najprostrzy creative muvo.

Bierz coś z Creativa - np: star academy, bardzo przystępna cena a odtwarzacz lux.

No i nareście jakiś konkret 8) dziekuje juz wiem co kupie

co prawda nie Star Academy ale Creativ

dokladniej To

A co byście powiedzieli o tym cudzie http://www.allegro.pl/item106814518__mp … r_24m.html .

Cena nawet atrakcyjna ale czy to jest dobre?

Rafi mam własnie taki odtwarzacz:

m02_512mb.jpg

Rafi : cudo to może i jest… ale na pewno nie techniki może cud natury ? :stuck_out_tongue: Jak już brać to raz :slight_smile: