Jaki Odtwarzacz muzyki?

(system) #1

Jaki proponujecie odtwarzacz muzyki ? chodzi mi taki co ma takie bajery i pierdoły coś typu Vu player co ma te wskaźniki.

(przemek7525) #2

AIMP, Foobar. Była cała masa takich tematów.

(Szczepaniakpila) #3

A ja proponuje 2 iTunes i Media Monkey z tymi dwoma najlepiej mi się pracuje :slight_smile:

(Cyba91) #4

Jak kolega wyżej, AIMP i Foobar to najlepsze teraz odtwarzacze wg mnie, no i mają to co Ty chcesz, bo innych typu AlSong i tak dalej nie biorę pod uwagę bo tego nie posiadają, ale z AIMPA będziesz zadowolony, ma masę skórek do ściągnięcia i różnych wizualizacji, wskaźników podbić bassów itp.

(kamil_w) #5

Bo ja wiem, czy AIMP i Foobar rzeczywiście są najlepsze?

Ja bardzo cenię sobie jetAudio (w wersji Plus za BBE i rewelacyjny dźwięk) oraz Winampa (tak, tak - starego poczciwego Winampa, na którego ostatnio tak wszyscy narzekają. Cenię go przede wszystkim za świetną bibliotekę multimediów - lepszej nie znalazłem. Poza tym podczas instalacji nie klikam tylko Dalej, dalej, dalej, ale wybieram tylko te składniki, których używam i jakoś na Winampa narzekać nie mogę).

A można wiedzieć po co ci to? Ani to funkcjonalne, ani pożyteczne. Jest tylko po to, żeby być. Odtwarzacz powinien przede wszystkim dobrze grać, a na drugim miejscu ewentualnie może pojawić się zarządzanie zbiorami muzyki. Cała reszta to nieistotne tło.

Jeśli zależało by ci na dobrym dźwięk to polecam jetAudio lub VLC skonfigurowany zgodnie z opisem z tej strony:

http://www.tafreehmela.com/computer-hel ... p-dfx.html

(Cyba91) #6

Napisałem wg mnie :wink: Biorąc pod uwagę kryteria które podał. I również wychodzę z założenia że jakieś wskaźniki i inne rzeczy to bzdury. Jetaudio to dobry odtwarzacz, winamp też, jeśli wiemy co instalować a nie bez sensu klikając 'dalej' i instalując przy tym masę niepotrzebnych dla zwykłego usera rzeczy a później się ludzie dziwią że to nie ten sam winamp co kiedyś i ramu dużo pożera. Wszystko trzeba umieć ustawić i skonfigurować i nie ma rzeczy złych :wink: Nawet najnowsze gg, które jest tak krytykowane, choć i tak dużo pobiera pamięci jak na komunikator,mimo skonfigurowania.

(klopas) #7

foobar2000 ma dobry EQ, szybki jest, nie żre w ogóle ramu (mój w trayu ledwo 5mb ciągnie)

i jest tylko do muzyki, duża możliwość konfiguracji, mój wygląda tak:

foof.th.png

można w nim zrobić naprawdę dużo :wink: