Jaki operator GSM wybrać?

Witam!

Jaki proponujecie operator dla telefonu na karte?

Ja osobiście zastanawiam sie nad Tak Takiem, ale czekam na wasze opinie.

Licze na pomoc. :smiley:

Orange lub heyah

ja polece POP (orange) dużo ma w nim karty

polecam Orange pop lub GO poniewiaz tak jak napisał kom123 wiekszosc osob jest w orange :wink:

POP, Orange Go lub Heyah :mrgreen: tylko oni są ciekawi, a co do ilości osób w Orange to się zgadzam 8)

zapomniałem jeszcze dodać o sms po 1 gr, fachowa obsługa w razie problemu (praktycznie wogle ich nie ma), 5 mms-ów z internetu co miesiąc za free :o :lol:

A co napiszecie o Tak tak ???

Czekam na opinie.

P.S Słyszałem, że w orange jest strasznie mały zasięg!? :mrgreen:

Moim zdaniem polecam Simplusa HEYAH to dziecinada :stuck_out_tongue:

Wszystko zależy z kim będziesz się kontaktował. Rozejrzyj się w jakich sieciach są ci do których będziesz dzwonił i w to wejdź. Tym sposobem obniżysz koszty rozmów. Każda sieć proponuje jakieś upusty ale one dotyczą tylko swojej sieci albo stacjonarnych. większość moich znajomych jest w Plusie lub Simplusie, dlatego mój wybór był prosty.

Polecam Heyah teraz mam Simplusa i tęsknię do czasów kiedy miałem Heyah.Teraz mam w plusie bo mam simlocka i jak ściągnę to stracę gwarancję na telefon niestety

i tu ci zaprzecze. miałem zasię orange na ukrainie nawet do 5km (zależy od telefonu) we wszystkich telefonach (6510 3510i 6020 6230i se k700i) a w polsce to jedynie w górach mozesz mieć kłopot z zasięgiem (jak z resztą sieci)

Niby Orange ma najwiecej osób, ale na pewno nie ma dobrego zasięgu. Simplus na południu polski, Tak Tak na północy.

orange jest liderem w ilości klientów, później era i plus na jednym miejscu a co do zasięgu to żadna sięć nie ma 100% zasięgu na terenie polski ale orange ma największy 98%

Ja mieszkam w południowej części Polski i patrząc na kumpli nigdy bym nie kupił Orange…

Ja mam z Plusa i jeszcze nie było miejsca gdzie nie miałem zasięgu!

20km za granicą miałem zasięg z Plusa… 8)

I jeden ma rację!

Napiszę zalety:

> Premia Non-Stop (dodatkowe darmowe minuty i SMSy do WSZYSTKICH sieci, bez żadnej dodatkowej opłaty)

> ciekawe oferty

i jeszcze wiele zalet

WADY:

> trzeba uruchomic komórkę po dołądowaniu konta…

> czasami są problemy z siecią

Ale gdyby nie Plus to Orange by nie robił biznesu na pre-paidzie!

No i bardzo wysoko się cenią za połączenia z WAPem wejdzie się na chwilkę ściągnie jedną melodyjkę a kasują jak bym tam latami siedział :?

Heh a tam gdzie ja mieszkam Orange ma pełny zasięg, Plus średni, a z zasięgiem Ery jest tragicznie.

to pojedź nad jezioro na mazury tam zobaczysz a znając życie to mieszkasz gdzieś na śląsku lub w okolicach gór i tam plus ma najlepszy zasięg lecz ogólnie to orange rządzi :stuck_out_tongue:

Możesz poczekać za nowym operatorem Play. Mają ruszyć w marcu na nadajnikach Plusa, więc zasięg powinien być dobry.

zasięg będzie zbliżony lub nawet taki sam jak w plusie. najlepiej popytaj się wśród znajomych i oni ci powiedzą gdzie jest najlepiej im i będzie po wszystkim a jak nadal będziesz miał problemy z wyborem to popatrz na koszty połączeń, sms itd.