Jaki operator GSM wybrać?

Ja polecam HEYAH.

Cennik:

W heyah:

smsy 3gr

minuta 60gr

mms 40gr

poza heyah:

smsy 20gr

minuta 68gr

mms 40gr

Pamiętaj, że ciągle są promocje np. smsy za 0 gr :slight_smile: do wszystkich. Ale to jest na tydzień i kosztuje 5zł z kawałkiem. Ja osobiście mam jeden pakiet. Kiedyś dostałem smsa, że jak doładuję sobie konto za 50zł to mi dadzą taki pakiet za darmola, a że miałem mało kaski na koncie to sobie doładowałem. Dostałem 12 000 (tak nie mylisz sie 12 tysięcy :!: ) smsów wymiennych na 200 minut. Za darmochę, teoretycznie. Ten pakiet był do listopada 2006, ale nawet teraz mam ten pakiet. Smsy i minuty nie zniknęły. Do haeyah ciągle dzwonię za darmochę dzięki temu. Także gdy zarejestrujesz sie w Heyah Klubie (za darmo na stronie heyah) to masz zniżki na:

  • 20% zniżki na wszystkie ubrania w HOUSE, lub 50% na wybrane ciuchy

  • 25% zniżki na gry CDProjekt na gram.pl

  • darmowy popcorn w Cinema CITY

  • darmowe ICE tea w KFC

  • 10% więcej przy każdym doładowaniu

Przy wszystkich tych zniżkach trzeba wysłać 1 sms’a (treść smsa na heyah.pl) aby uaktywnić usługę. Nie dotyczy to 10% wiecej przy kazdym doładowaniu, bo to jest zawsze. Dziennie można wysłać jednego smsa na znizke 20% lub 50%, jednego smsa do cdprojekt, cinema city, kfc. I nie zapominaj o starterze za 5zł :o

Polecam jeszcze P4 jak wejdzie. Zapowiada się obiecująco :mrgreen:

Jak była idea, a ja byłem na mazurach to był kiepski zasięg, a Orange ma taki sam jak miałą Idea lub trochę lepszy :stuck_out_tongue:

Ja nie wchodzę w WAP więc nie wiem. Masz nauczkę!

Absolutnie polecam heyah!!

Niema co gadać taraz znów jest promocja te sms do wszystkich sieci za darmo!! Płacisz raz na tydzień 5zł i piszesz do wszystkich sieci za free! !!

Polecam !!

zastanów sie co piszesz , gadsz głupoty jak w TV w dodatku “nie dla idiotów”

sam sobie przeczysz .

Wybrałem Heyah! !!

Dzięki za pomoc! !!

Noi dobrze wybrałeś !!

Z tym się nie zgodzę. Mieszkam na Mazurach i mogę powiedzieć że Orange ma bardzo dobry zasięg.

Ja polecam ORANGE.

Jak dla mnie najlepszy operator GSM, który jest obecny w tej chwili.

Zdecydowanie Era TakTak:

minuty po 59 gr do wszystkich

smsy po 16 gr do wszystkich

smsy po 1 gr do sieci

smsy po 7 gr zamienne na minuty do Era Heyah i domowe (min 30gr)

duzy zasieg ( mieszkam w woj podlaskim i wszedzie mam zasieg nawet w najmniejszych dziurach :stuck_out_tongue: )

Pomoc już dawno została udzielona, nie ma sensu się powtarzać.