Jaki operator z najtańszym internetem i najlepszym zasięgiem

Play ma obecnie najlepszą ofertę zarówno internet jak i rozmowy wychodzą najkorzystniej ale fakt faktem że większość korzysta z plusa ale widzę już że coraz więcej znajomych zastanawia sie nad ofertą play

sam jestem w Playu i jestem bardzo zadowolony, tylko zastanawia mnie jedno…

Czy aby ich polityka nie dąży do tego, aby złapać rybki na haczyk i najeść się nimi potem do syta? ;> Bo jak na razie mają dobrą przynętę :wink:

No ale przecież każdemu operatorowi na tym zależy. Chyba nie myślisz że oni wprowadzają usługi tak z dobrej woli nic na tym nie chcąc zarobić.

Najlepszy zasięg jest zdecydowanie w T-Mobile. W T-Mobile masz gwarancję solidnej usługi. Jest to poparte silnymi dowodami. I tak np. w czerwcowym raporcie UKE, pod względem jakości internetu na wybranych trasach kolejowych to T-Mobile wypadł najlepiej.

"Pod względem ilości poprawnie wykonanych usług w badaniach transmisji danych na trasach kolejowych Warszawa – Wrocław, Wrocław – Gdynia,

Gdynia – Warszawa i Warszawa – Poznań najlepiej wypadła sieć operatora ERA. W sieci tego operatora wykonano najwięcej udanych sesji pomiarowych,

zarejestrowano najwięcej udanych połączeń do serwera FTP i serwera poczty."

Jedź sobie pociągiem z Wrocławia przez Poznań do Kołobrzegu miałem okazje zimą jechać i 1/4 tej trasy NIE MA ŻADNEGO zasięgu po prostu tory idą przez lasy i szczere pola gdzie zasięg nadajników nie dociera więc gdybanie na ten temat który operator jest lepszy w trakcie podróży nie ma sensu, dodam że ta trasa Wrocław - Kołobrzeg nie idzie przez jakieś maluteńkie zapomniane przez świat i boga miejscowości…

Witam, ja polecam Play online na karte all inclusive, ladujac za 50 zl dostaje sie 5 GB na 2 miesiace (60 dni), takze jezeli wykupisz dwa pakiety (4 Mbit/s, i nocny transfer) za te pieniadze za ktore doladowales (ja mam to takze i przedwczoraj zobaczylem ze mam ponad 150 zl na koncie) kupisz te pakiety masz szybki internet jak i takze mozesz pobierac w nocy :))