Jaki PC idzie złożyc za 8-stów?

(Lukaszk 89) #1

Jak w temacie.Chodzi mi o to żeby było to małym kosztem zrobione, i żeby uciągnął to FELL III 400W.Części nowe, proc+płyta+chłodzenie oczywiście,grafa i ramy i obudowa(chyba każda będzie pasować?).

Jeszcze jedno pytanie.Czy składanie kompa to jakaś specjalnie trudna sprawa?Głównie chodzi mi o to czy z płytą główną nie będzie problemów z zakładaniem i odpaleniem?

(Adalbert) #2

Czyli bez dysku i napędu optycznego?

http://www.purepc.pl/inne/zestawy_kompu ... rwiec_2009 bierzesz stąd proca, płytę i RAM, a obudowę wybierasz z odpowiedniego linku i masz PC za jakieś 750zł.

(Lukaszk 89) #3

Tak bez napędu i dysku(mam pata więc tylko przejściówki kupię), bo to wezmę ze starego kompa.Jeszcze kwestia czy taki config uciągnie mi ten FEEL (??).

(Adalbert) #4

Jak grafiki nie dołożysz, to 3 wersja Feela powinna dać sobie radę.

(Lukaszk 89) #5

A właśnie jeszcze o grafę miałem się spytać, bo ta wbudowana raczej do dobrych nie należy.Co by można było ewentualnie tam wstawić?I jakie prawdopodobieństwo że to zadziała jak należy na tej zasiłce?

(Adio741) #6

zależy dla kogo, jeżeli masz chociaż trochę pojęcia na ten temat to myślę że nie będzie problemów. Najgorsze jest chyba zakładanie radiatora...

(Lukaszk 89) #7

Nie chodzi mi o kłopoty sprzętowe(typu montowanie itp.), raczej o problemy sofware'owe. Czy trzeba coś instalować(poza sterami), BIOSa uaktywniać czy coś?

(Adio741) #8

nie ma takiej potrzeby, wszystko powinno działać na domyślnych ustawieniach