Jaki PC idzie złożyc za 8-stów?

Jak w temacie.Chodzi mi o to żeby było to małym kosztem zrobione, i żeby uciągnął to FELL III 400W.Części nowe, proc+płyta+chłodzenie oczywiście,grafa i ramy i obudowa(chyba każda będzie pasować?).

Jeszcze jedno pytanie.Czy składanie kompa to jakaś specjalnie trudna sprawa?Głównie chodzi mi o to czy z płytą główną nie będzie problemów z zakładaniem i odpaleniem?

Czyli bez dysku i napędu optycznego?

http://www.purepc.pl/inne/zestawy_kompu … rwiec_2009 bierzesz stąd proca, płytę i RAM, a obudowę wybierasz z odpowiedniego linku i masz PC za jakieś 750zł.

Tak bez napędu i dysku(mam pata więc tylko przejściówki kupię), bo to wezmę ze starego kompa.Jeszcze kwestia czy taki config uciągnie mi ten FEEL (??).

Jak grafiki nie dołożysz, to 3 wersja Feela powinna dać sobie radę.

A właśnie jeszcze o grafę miałem się spytać, bo ta wbudowana raczej do dobrych nie należy.Co by można było ewentualnie tam wstawić?I jakie prawdopodobieństwo że to zadziała jak należy na tej zasiłce?

zależy dla kogo, jeżeli masz chociaż trochę pojęcia na ten temat to myślę że nie będzie problemów. Najgorsze jest chyba zakładanie radiatora…

Nie chodzi mi o kłopoty sprzętowe(typu montowanie itp.), raczej o problemy sofware’owe. Czy trzeba coś instalować(poza sterami), BIOSa uaktywniać czy coś?

nie ma takiej potrzeby, wszystko powinno działać na domyślnych ustawieniach