Jaki polecacie monitorek CRT

Witam zastanawiam sie nad zakupem moitorka CRT ponieważ chyba nie opłaca mi sie kupować LCd mam 1000 zł z tego co wiem to zakupił bym tego BENQ na MVA ale nie sadze żeby on spełnił moje wymagania jakie polecacie CRT aby maiły bardzo dobra jakość obrazu

http://www.allegro.pl/item220028940_17_ … _w_wa.html

Hej. Za tę kasę ja bym zainwestował w LCD np: coś z tych http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/ … ,kat,2466/ . Mam w domu CRT i LCD i zadowolony jestem z LCD :slight_smile: Pozdro :slight_smile:

fanboy LG ?

a ty mu na TN polecasz…

Polecałbym jakiegoś dużego Samsunga 20" lub 19" (SyncMaster 959NF- 430 zeta na skapiec.pl widziałem) lub jak masz mniej miejsca 17. Ja mam Sama 17sto calówka, model SyncMaster 700IFT, wedłóg mnie świetny monitor z b.dobrą geometrią i lepszym obrazem od LG (chciałem coś większego ale jak kupowałem ceny 19" sięgały 1.800 zeta),

D@widoSten ten Flatron może i tani ale lekko kieprawy…

Heh, za 1000 zł to powinieneś znaleźć całkiem przyzwoity monitor LCD (nie tylko BENQ). Prawdę mówiąc w niektórych sklepach monitory CRT to można kupić już tylko sprowadzane na życzenie :lol:

?? a konkretnie co z nim nie tak ?

no właśnie sam nie wiem widziałem na allegro kilka monitorkow ale nie wiem co jest godne uwagi na co zwaracac uwagę zeby była naprawdę dobra jakos obrazu i żebym mógł nastawić większa rozdzielczość niż 1152 x 1024

@pysiul86 to łyknij tego Sama 19" o którym piszę (spokojnie udźwignie wyzsze rozdziałki przy dobrym odświerzaniu), D@widoS mój kuzyn ma takiego ogólnie nie jest najgorszy (dlatego piszę lekko kieprawy) odświerzania ma w porządku, tylko z geometrią trzeba powalczyć i nie zawsze z pewnymi wadami wygrasz ale jak komuś nie przeszkadzają lekkie zniekształcenia to za te kasę warto łyknać…

Jesli chcesz dobry monitorek CRT to plecam model iiyama 19" model HM903DTA albo HM903DTB na ktorych spokojnie wyciagniesz 1600x1200, jesli masz troche wiecej miejsca na biurku to kup iiyama HM204DT 22" jednak tam nie pojdziesz wyżej niz 1280x1024. Te dwa monitory według mnie sa godne plecenia … nie wiem jak z dostępnością.