Jaki polecacie telefon z symbianem?

Witam !

Mam zamiar znowu zmienić telefon, ale teraz bym chciał żeby posiadał on symbian. Jak polecacie telefony z symbianem ? I co jest najważniejsze gdy kupuje sie telefon ze symbianem ?

Ja od 8 miesięcy używam smartphone NOKIA E50.

Teraz wybrałbym E65.

Zobacz telefony Nokii z serii E i N.

Zajrzyj na mGSM

oraz na Forum o Symbianie

Polecam Ci Nokie 6120, jest to najmniejszy i najszybszy symbianowiec na rynku. Posiadam go od jakiś paru dni i jestem pod wrażeniem, jakości wykonania, szybkości manu (aż dziwne ze to symbian), oraz dźwięku na głośniku. Jest bardzo głośny i wyraźny, na słuchawkach idealnie! Na drugim miejscu stawiałbym E65, choć ma wolniejszy procesor i starszego symbiana i jest dość drogi. Ale jeśli podobają ci się telefony sliderowe (e65 ma idealny slider) oraz potrzebujesz wifi to bierz ten model. Nie polecam ci n73 bo miałem ten telefon i nokia 6120 bije ją na głowe, zwłaszcza oprogramowaniem i procesroem co jest najważniejsze. Pozdrawiam.

Widze hassler że dałeś przykład dość choro drogiego telefonu

Z tych tańszych to >> 6630 , 6680

Co masz na myśli mówiąc dość choro drogiego? Uważasz że 800zł to dużo za ten telefon? N chyba, że autor tematu liczy na telefon z symbianem za 200zł To polecam N6600, albo dołożyć z 200 jeszcze i kupić starą 6630, wielki kloc:)

Bez przesady…

6600 to najwolniejszy telefon z symbianem jaki powstał, więc odradzam.

6630 ma procesor 220MHz, EDGE, 3G, super wyświetlacz i aparat. Nie jest znowu taka wielka.

Polecam.

6120 - 369MHz, System 9,2, polecam:)

Nie popisuj się już tak tym telefonem tylko doradź Panu Marcinowi

Pamiętaj, że w przypadku telefonów na Symbianie 9.x są problemy z podpisywaniem aplikacji. Dlatego jeżeli nie lubisz kłopotów polecam sprzęt na 8.x :wink:

Ale bzdury chłopie gadasz. Jest całe mnustwo programów gdzie nie trzeba niczego podpisywać, zajrzyj kiedyś na forum ipmart, gdzie jest setki programów i gier które świetnie działają pod sys z serii 9.x.

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 11:46

właśnie polecam:) no chyba, że lubi wielkie telefony to polecam n73:)

A ja polecam N6630 naprawde świetny tel.

Możliwe. Zajrzyj jednak na forum Symbianosa, Telepolis i inne branżowe gdzie dla posiadaczy ww. telefonów wgrywanie aplikacji to jednak problem lub chociaż dyskomfort.

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 16:59

Też czaiłem się na 6120C ponieważ cena jest rozsądna. Jeśli chodzi o N73 to jego głównymi zaletami jest aparat foto 3,2mpix , duży wyświetlacz 2,4" , głośne brzmienie na głośnikach oraz solidność wykonania (jeśli ktoś zakwestionuje ostatnią zaletę zalinkuję do konkretnego przykładu :slight_smile: )

impart i programy na nim zawarte są w 95% nielegalne a na tym forum nie piszemy i nie polecamy czegoś takiego.

ja polecam nokie 6630 używam jej i jestem bardzo zadowolony;)

Jeśli nie chcesz to nie używasz. Proste.

W sumie wszystkie symbianowce są ok tylko zależy jakie są szybkie (cpu,ram) i do tego jaka wersja symbiana bo tak to praktycznie wszystko możesz na niego i tak wgrać

Ja standardowo polecam…

W950i i M600i - W950i świetna jakość muzyki, obydwa - dotykowe wyświetlacze, świetnie długo trzyma bateria, tylko obydwa bez aparatu

6120 - sam mam, super szybki fonik :wink:

N73 - pod względem aparatu i wyświetlacza bije 6120, reszta przemawia za 6120. Co do muzy to się nie wypowiem, bo nie słuchałem na słuchawkach

P990i - najlepiej wyposażony, świetna bateria, dotykowy ekran, WiFi… ale jest dosyć duzy.

Minusem jest wyświetlacz mniejszy niż u jego poprzednika - P910i :wink:

W 6120 dźwięk na słuchawkach jest wyśmienity. Słucham Na CX300 Sennheiser 2,5mm. Polecam wszytskim.