Jaki polecacie telewizor min. 50"

Poszukuje TV min. 50". Trochę się interesowałem i wq moich spostrzeżeń więcej osób poleca plazmę aczkolwiek jak dla mnie może być i lcd. Co do firmy zastanawiałem się nad SONY czy też panasonic, może też samsung. W każdym razie słyszałem, że bravia jest dobrym wyborem, ale zdaje sobie sprawę, że jest też bardzo droga. Mam do wydania 4000zł i chciałbym zmieścić się w tej kwocie, aczkolwiek jestem skłonny wydać maksymalnie nawet 5000(ale już ani złotówki więcej) jeśli będzie to na prawdę zasadne…

Z góry dziękuje za pomoc.

Wszystko byle nie szajsung…Brałbym coś z Toshiby, sharpa lub panasonica lub pioneera maja najlepszą jakość obrazu i nie brał bym LCD tylko LEDa lub plazme…

Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze jakiś czas temu samsung robił jedne z lepszych telewizorów lcd. LED’a w tej cenie nie dostane więc raczej plazmę. Właśnie jeszcze nad Toshiba się zastanawiałem. A mógłbyś polecić jakiś konkretny model panasonica czy toshiby właśnie?

Angelo_7 , ja mam telewizor firmy Toshiba i ma b.dobry obraz.

A może być 47" bo nie ma 50" ?

http://www.allegro.pl/item942099210_tos … mpeg4.html

cóż ja bym brał plazme, (LCD odpuść sobie jeśli już to poczekaj na OLED), jeszcze szczególnie w tym rozmiarze,poza tym plazma ma bardziej “żywe” kolory a nie takie “plastikowe” jak w LCD,no i jeszcze sygnał SD lepszy będzie na plaźmie również, jeszcze by tu długo wymieniać ale nie ma sensu poza tym było od groma już tu takich tematów. Co do pioneera o którym wspomniał pila19 to jak uzbierasz jeszcze dwa razy tyle to możesz myśleć o TV z tej firmy 8) Obecnie panasonic wprowadził nowe modele ja bym się tu pokusił o model G20 (nie jestem pewny czy wypuścili już rozmiar 50’) to chyba najlepszy wybór w tej cenie, o zaletach długo by tu pisać ale po co :google:

No i jeszczę sie powtórzę tak jak zawsze w tego typu tematach, najlepiej się zorientujesz co i jak na np. takim forum http://www.hdtv.com.pl/forum/

Podsumowując bierz jakąś Plazmę coś od Panasonica, Toshiby albo Sharpa konkretów co do modeli dowiesz się na tym forum co podałem powyżej :wink: