Jaki powerbank wybrać?

Witam. Potrzebuje zaopatrzyć się w jakiś dobry i przede wszystkim tani powerbank. Ten będzie dobry? http://www.morele.net/powerbank-tracer-power-bank-2600-mah-niebieski-trabat44380-645384/ ew. http://allegro.pl/power-bank-ladowarka-bateria-przenosna-5600mah-fv-i5146986214.html z góry dziękuje za pomoc

Ten z morele.net jest bardzo dobry - używam go. Jedyne nieporozumienie to dołączenie instrukcji do innego powerbanku, lecz z tym sobie poradziłem - sam się nauczyłem działania tego powerbanku :slight_smile: Wystarcza mi na 2 i 1/2 krotne naładowanie telefonu - Samsung Galaxy S4 z CyanogenMod.

Pozdrawiam,

SebaKomp

Ooo to super. :slight_smile: Jest jakaś dioda sygnalizacyjna poziomu naładowania power banka?

Jak się podłączy do ładowania to zaświeci się na czerwono, a jak już się w pełni naładuje to czerwona dioda zgaśnie. Podczas ładowania telefonu powerbankiem świeci się niebieska dioda. Gdy zostanie bardzo mało energii to kolor niebieski będzie świecił słabiej, a gdy się rozładuje to niebieska dioda zgaśnie.

Jeśli napisałem wyczerpującą odpowiedź możesz oznaczyć mój post jako rozwiązanie problemu, a jeśli pomogłem możesz nacisnąć “Lubię to”.

Pozdrawiam,

SebaKomp

Ok, czyli mogę spokojnie zamawiać. Dzięki za pomoc! :slight_smile:

Chciałbym wiedzieć w jaki sposób taki wynik osiągasz?. Ten"Tracer Power bank" ma 2600 mAh, a aku w galaxy S4 to Li-Ion 2600 mAh. Pamiętaj również że Powerbank nie da się wyładować do zera. No ale skoro tak twierdzisz…