Jaki procek AMD i płyta główna?

Witam :wink:

Zanosze się z kupnem procesora, a co za tym idzie płyty głównej i z tego faktu że nie zbyt dobrze się orientuje w hardware to kieruje pytanie do Was :wink: Zastanawiam się nad kupnem ATHLON 64 3200+ [bądź 3000]lub troszke słabszego Sempron 3000+ tylko teraz nie wiem czy pod s. 754 czy s. 939? I chciałbym dobrać jakąś niezbyt drogą płytkę główną w granicach, hmm 150zł?

pozdrawiam.

Witam

Polecam przeczytać tych kilka artykułów klik klik może pomogą ci w wyborze.A w szczególności polecam ten i zastanowić sie nad sensem wydania pieniędzy.

hmm, no tak ;-> AM2 to przyszłość, ale też więcej kosztują… ;->

w takim bądź razie sempron czy athlon 64?

pozdrawiam.

Ten artykuł powinien cię zainteresować,na tej stronce znajdziesz też o wiele wiecej takich artykułów,polecam poszukać.

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

To się naczytałem! o_O. No ja już swoje zdanie mam na ten temat, dzięki Uzi za oświecenie :wink:

Myślę że Sempron 3000 s. 754 nie jest złym wyborem, dobrze mówię?

Teraz chcialbym poznać może Wasze zdanie… ? [-;

pozdrawiam.

źle

po co inwestować w stare rozwiązania, ile masz wsumie kasy? jaki masz do tego zasilacz i jaka reszta kompa

jak masz agp to przesiadka na biosata z zintegorwana grafa - 200zl

i sempron 3000+ 200 zl

  • 512 ddr2 - 140 zl

w przyszłości kupujesz grafike i 1gb ramu

co z zasilaczem ?

To wszystko zależy do czego bedziesz używał tego komputera.

Ale myśle że jak chodzi ci o coś taniego i pozostajesz przy jak to napisano zmierzających do grobu socketach to procesor bedzię dobry choć nie najlepszy ,bo przecież zawsze można wybrać coś lepszego.klik

No właśnie, gorzej z tym PCI-E, w sumie by się już opłacało kupić, ale znowu dodatkowe koszta ![;

Uzi: do czego hmm, na pewno nie do jakichś ekstramalnych gierek, tylko lajcikowych, ew. do jakiejś lekkiej obróbki wideo czy foto :wink:

btw: hm zasilacz 400.