Jaki procek do 7900GS?

Jaki najtańszy procesor (AMD) pozwoli w pełni wykorzystać możliwości Galaxy geForce 7900GS 256 MB ZALMAN EDITION???

No wiesz to zależy jaką masz płyte główną nie? Ale przyjmijmy, że jakąś lepszo powiedzmy po środku to myśle że Ten jeśli masz na s939 albo ten jeśli masz AM2. Pewności nie mam ale to powinno styknąć zwłaszcza, że athlon-y lepiej się czują w towarzystwie Nvidi:DPozdr!

Planuję zakup procesora pod socket AM2 i płytę DFI Infinity M2. Do tego Galaxy GF 7900GS. Dlatego pytam…

No to zestawik ok:D Bedzie wporzo jak weżmiesz tego pocka co Ci poleciłem:D Mój kumpel ma 3200+ i wydajność jak dwurdzeniowy Intel D805:/ Więc to będzie dobry zestaw:D Pozdr !

A wg mnie sie nie opłaca brać 3500+, wystarczy wziąść 3000+ i podkręcić go mocno a wydajnościowo przerośnie 3500+ i to o sporo, biorąc pod uwage że na tym DFI się ekstra kręci to nie ma co się zastanawiać tylko brać 3000+ i mocne OC, pamiętaj o 2 bardzo ważnych rzeczach:

  1. Dobry zasilacz (mocny na lini 12V)

  2. Dobre chłodzenie

  1. Dobre pamięci.

Goodram 2x512 800mhz CL5 wystarczą??? Czy może kupić 667mhz ale z opóżnieniami CL4???

A jeśli chodzi o chłodzenie to Arctic Cooling 64 Freezer starczy??? Czy może znacie coś lepszego i tańszego???

Zasilacz, który obecnie mam to ColorsIt 400W. Wymienić??? Ewentualnie na co???

Zasilacz wymienić, zależy ile masz kasy to:

do 70zł

Fortron 350W MDN

ok 200zł

Chieftec 400W

Huntkey 400W

Pamięci lepiej wziąść GoodRAM 2x512 800Mhz CL5 Pro