Jaki procek wybrać do kompa który ma służyć do gier czy

(Zabka12x) #1

Witam mam krótkie pytanko, jaki procek wybrać do gier i zabawy na kompie i tak żeby wystarczył na przyszłość. kasa nie gra tu roli, czy E8500 a może lepje bedzie jak wybiore Q9550 .?????????????????? pozdrawiam i czekam na info :frowning:

(Goodprogram) #2

e8600

(mati75) #3

e8400 tańszy quda do gier nie wykorzystasz

(system) #4

E8200

(Zabka12x) #5

ale tak samo bedzie chodził q9550 a e8500 nie ma róźnicy tylko ze Q9550 nie wykorzystam tak ale bedzie chodzi tak jak E8500 nie gorzej

(Darth ReX) #6

No do gier Quad będzie chodził jak duo, pod warunkiem, ŻE MAJĄ TAKIE SAME TAKTY. Wyżej taktowany Duo gniecie quada.

(Terus16) #7

najlepiej E8400 cena dobra super sie kręci myśląc o przyszłości moim zdaniem narazie nie trzeba :razz: do niego jakieś dobre chłodzenie i wszystko chodzi na maxa przez dobry ponad rok :slight_smile:

(Bananekhwdp) #8

ale tak jak napisał goodprogram skoro cena nie gra roli to lepiej wziąść e8600

(Zabka12x) #9

ale np jak bym wziął Q9550 to gorzej chodzic nie bedzie jak E8500??

(system) #10

Nie, tylko po co Ci 4 rdzenie ?

(Zabka12x) #11

nie wiem bo cena jest aby różnica 300zl to nie wiem może za pól roku

sie okarze ze trzeba miec 4 jajowca i co w tedy mi jest komp potrzebny do wszystkiego do zabawy i takie tam bajery

(Terus16) #12

jak naprawde cena nie gra roli to bierz to co najdrozsze i będzie dobrze

(Larry Bigl) #13

bez przesady jeszcze w jakiś serwerowy procek się wbije bo będzie najdroższy:P najlepiej C2D serii E8xxx

(Specjalized) #14

jak nie masz problemu z kasą to bierz E8600

http://pclab.pl/art33511.html - tutaj masz troche informacji... jak zobaczyłem potencjał OC to mnie zamurowało

Edit:

a tutaj masz 30 stron testu procesorów ze stajni AMD i INTEL ...razem przetestowane 90 sztuk... (z testów widać że AMD leży)