Jaki procek wybrac

AMD SEMPRON 3400 (AM2) czy CELERON 3,2 PRESCOTT GHZ BOX

Do zastosowań ogolnych,glownie aplikacje i nternet,czasami gry.

I dlaczego akurat ten?

Sempron lub Athlon, mniej grzeje, bardziej wydajny, dużo lepsza architektura, w sklepie powiedzą że celeron ‘‘patrz pan 3.2 ghz, a nie tamten 1.8 ghz’’.

Reszta zasilacz płyta itp- jakie wybrałeś?

Ja bym się skłonił aby wybrać celeron, jeśli chodzi właśnie o gry czy aplikacje :smiley:

Celeron do gier :hahaha:? Celerony są do niczego tak samo pentiumy 4/d Sempron - dużo lepszy wybór.

Sempron jest wiele wiele razy lepszy byłem u kolegi co miał celrona komp się wieszał sam windows chodził jak ślmak, Sempron przegania go pod wieloma względami. Procki Intela są wszystkie do niczego prócz Core2Duo.

:mrgreen: nie przesadzaj Tobi ja uważam że sempron nie jest rewelacyjny :twisted:

A co masz Celefona? :slight_smile:

Oczywiście od Sempronów lepszy jest Athlon 64 i Core 2 Duo, ale to inna półka cenowa.

To źle uważasz… sempron wygrywa z celronem

Nie ale nie faforyzuje sempronów nie uważajmy celeronów za badziew, bo nowe procki całkiem nieźle się sprawują a athlon racja to nie te progi

raczej nie pchaj się w celerona , miałem już dwa kompy na celeronie i musze stwierdzić że mając również do czynienia z kompami na SEMPRON wybrał bym jednak powiedzmy nieznacznie ale jednak wydajniejszego SEMPRONA lub jeżeli kasa na to pozwoli to zastanowiłbym się na twoim miejscu nad Core 2 Duo.

A teraz trochę dowodów.

Sempron 3100+ (1.8 GHz) versus Celeron D 2.8 GHz

Sempron wygrywa większość testów Celeron 1-2.

http://www.motherboards.org/reviews/har … 445_5.html

300 za Ahlona64 3000+ nie jest taki drogi.