Jaki Procesor i karta graficzna?

Cześć , mam pytanie jaki na maxa pójdzie mi procesor i karta graficzna na płycie głównej:ASRock K7VM2 (3 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

teraz mam AMD duron 1.3GhZ ale to mi nie wystarcza , karta graficzna to S3 Graphics ProSavageDDR 32MB

Z Góry THx

Athlon XP 2600+ 2133MHz

http://www.asrock.com/mb/cpu.asp?Model=K7VM2

Dzięki , ale jeszcze jest pytanie z kartą graficzną

Na tej płycie masz AGP 4x więc raczej nici z zakupu w miarę dobrej karty. Pod 8x jeszcze dałoby radę na maxa wykorzystać potencjał procesora i pograłbyś w to i owo, na tym jednak nic ciekawego nie zainstalujesz… A jeśliby nawet, to i tak nie wykorzystasz ze względu na ograniczenia przepustowości.

A poszła By chciaż jakaś karta Graficzna 128MB?Bo lubię Gta , chcialbym pograc w San Andreas albo jakąś fifę , a na tym maX To GTA Vice City

http://allegro.pl/gigabyte-gf-7600gs-25 … 48907.html

Tylko nie wiem, czy ten zakup ma sens.

Próbowalem już desperackich kroków i nawet próbowalem grać w GTA 3 , I nie chodzilo tak jak powinno , więc to jest jakiś szajs i pewnie nawet nie da się go podkręcić.Nie wiem czy to potrzebne ale mam:Płyta główna 39 °C (102 °F)

a procesor;Procesor 54 °C (129 °F)

(temperatury)

patrykdg , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Dodam jeszcze że , mnożnik procesora to 13.0x, czy to dobrzE?

Korzystasz ze zintegrowanej karty graficznej, z której nic nie wyciśniesz. Nawet układy instalowane w tej chwili na nowych płytach mają praktycznie zerową wydajność.

Jak chcesz możesz sobie kupić Radeona 9800 PRO, ja miałem 9200 SE i GTA SA w miarę chodziła na najniższych ustawieniach, więc na tym modelu powinna chodzić lepiej.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły , to pisać :lol: