Jaki program do bluetooth pod vistę

Poszukuję darmowego programu do połączenia telefonu NOKIA 6103 z komputerem za pomocą bluetooth-Vista x64. Nokia PC Suite nie działa.

Proszę bardzo sam korzystam - mam SE Z520i i śmiga aż miło.

Ale BlueSoleil nie jest darmowy i w tej wersii ma pewne ograniczenia

Może się przydać 8)

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

Heh, sam posiadałem Nokie 6103, i używałem ograniczoną wersję BlueSoleil. Dlaczego? Ponieważ ta Nokia nie posiada nawet do 5MB pamięci, a ograniczona wersja programu wyżej wymienionego umożliwia do wysłania 5mb, a po tych 5mb można zresetować program i śmigać dalej :slight_smile: Więc nie widzę większego problemu…

Pozdrawiam.

odswieze troche temat :slight_smile:

sciagnelem kilka wersji “BlueSoleil” pod viste (najnowzsze) ale gdy witaminkuje aby zniesc bariere 5MB to potem nie moge sie polaczyc. Tzn gdy chce uruchomic blutooth jako port COM to wyskuje komunikat (obok zegara na dole) zeby zwolnic jakies tam porty itp

Czy ktos wie co jest nie tak ?

SKAd masz bluesoleil pod viste?? ja nigdzie nie znalazlem pod moze link albo wyslij mi

bluesoleil możesz znaleź na stronie producenta http://www.bluesoleil.com tylko ma ograniczenie do 5M ale chodzi na viście

Kurde, ale kombinujecie. Ja tam mam na lapiku Viste Ultimate i stery Vistowskie… Wcześniej na XP też miałem systemowe (mimo, że dostałem jakieś na płycie). Tutaj na Viście takie były. Producent nic nie dodał. Więc mam stery systemowe i wszystko mi działa OK. :smiley: Może rewelacyjne nie są… ale to co ma działać to działa

hmm , u mnie Vista nie ma sterownikow do mego BT :frowning: a Bt to taki tani za 20 pare zlotych kupiony na allegro

niestety mi po instalacji BlueSoleil wysypał się system i musiałem na nowo vistę instalować. coraz mniej lubię Vistę. a bluetooth teraz wisi na ścianię do niczego niepotrzebny. ehh… wracam na xp