Jaki program do Bluetooth?

(Tomi915) #1

Witam, szukam programiku do obsługi Bluetooth tzn. mam słuchawki Bluetooth i w połączeniu z telefonami świetnie działają itp. Niestety komunikacja z kompem lub laptopem nie działa. Używam programu IVT BlueSoleil 6.4.237 znajduje te słuchawki ale przy próbie słuchania muzyki z kompa wywala mi błąd tego programu, że wykonał nieprawidłową operację, ba, bla, bla taka sygnatura błędu:

szAppName : BlueSoleilCS.exe szAppVer : 1.0.0.1

szModName : BlueSoleilCS.exe szModVer : 1.0.0.1 offset : 0001b177

Chcę słuchać muzyki, jeśli się da także grać lub korzystać ze Skypa z tymi słuchawkami i potrzebuję programik do komunikacji między słuchawkami, a kompem przez Bluetooth. Pozdrawiam

(Danielm86) #2

A ten systemowy nic nie daje?

PS

kup sobie zwykłe słuchawy, bo będziesz wyglądał jak twój Avatar hihi

(Tomi915) #3

systemowy właśnie testuje, słuchawki mam konkretne do muzy i gier, a te na Bluetooth to nie dla mnie...."post grzecznościowy" :smiley:

-- Dodane 29.06.2009 (Pn) 15:15 --

Niestety nadal nie mogę słuchać muzyki lub grać i używać słuchawek przez Bluetooth. Od instalowałem IVT BlueSoleil 6.4.237 i użyłem tylko sterowników od XP, znalazł, zainstalował, "widzi" wszystko poprawnie, 4 różne telefony, także słuchawki bluetooth. Puszczam muzę czy włączam grę na PC i nic...krew mnie zalewa, bo wydałem 150zł na porządne słuchawki bluetooth w określonych celach. Na dodatek część telefonów także poprawnie skonfigurowanych, "widzi" te słuchawki ale za cholerę nie mogę słuchać w nich muzy z telefonu. Działają poprawnie z Omnią czy Lg ale już benq-siemens kicha. Słuchawki za 100% sprawne. JAKIM programikiem je z PC skonfigurować, żeby muzę i gry z PC było słychać w tych słuchawkach?