Jaki program do niecalego sciagnietego pliku avi

(Rafi 21) #1

ja sie nazywa ten program, aby moc pbejrzeć ten plik?

(czasi) #2

videolan

(czasi) #3

tylko wtedy trzeba recznie zminic plik na avi

(Monczkin) #4

brak linka

kosz

(Stefe) #5

nie przesadzaj czlowieku (za gorąco dzisiaj?)... to forum zamienia sie w oboz jeniecki o zaostrzonym rygorze.

masz linka -> link

(Monczkin) #6

:?

mi łaski nie robisz - skoro pomagasz komuś, to do końca

(Stefe) #7

łaski?

a co tu jest trudnego jak masz nazwe programu ogolnie dostepnego w sieci?

jak nie podam w ogole nazwy wtedy jest problem...

(fiesta) #8

oraz

Tylko pytanie kto przesadza, w czym problem podać linka (szczególnie że praktycznie wszystko jest na miejscu (vortalu). Przez podanie takowego informacja staje się bardziej wiarygodna i pełna. To nie problem wklepać trzy wyrazy z kalwiatury i naobicie sobie posta, problemem jest udzielenie kompetentnej i pełnej porady, a chyba skasowana do takich nie należała. :? :? :?

(PaPuX) #9

Media player clasic

http://www.zoom.idg.pl/ftp/pc_3112/Medi ... 00/XP.html

Podstawowym parametrem nie tylko tego programu jest to że musi być sciągnięte pierwsze sektory filmu tam są zapisane dane o kodeku dalej może być urwane kiedy bądz. Kłopoty mogą wystąpić przy plikach z P2P bo te programy lubią zaczynać sciąganie od środka a tam tych informacji o kodeku nie ma.

(Budi3310) #10

Polecam MplayerC , zajmuje kilka kilo , nie instaluje sie tego , tylko ładujesz film avi niedociągnięty , możesz mieć nawet 5% lub 1% filmu i juz go odpalasz i idzie te 1 lub 5% sciągnięte które masz , i tak można sprawdzić czy sie opłaca dalej ssać z neta dalej film bo zobaczysz jakiej jest jakości :slight_smile:

Jak coś moge wysłać na meila .

Pisać budi3310@interia.pl

Pozdrawiam

(Pizdziul) #11

Ja poradzam avipreview takze musisz zmienic plik na avi i obejrzysz tyle ile Ci sie sciagneło.

Moge wysłać na maila

(Qwas7) #12

? nie rozumiem na siłę powtarzanej rady zmiany rozszerzenia na avi? w temacie jest, że to plik avi a nie tymczasowy z takowym plikiem. także możliwe, że to np. ściągany z DC++, który jest plikem avi, ale jeszcze nie ściągnął do końca

CZYTAĆ TEMAT!

(czasi) #13

Mi chodzilo ,ze jak sciagasz np plik bit cometem to masz jeszce dopisane na koncu nazwy bc ,wystarczy usunac bc tak zeby zostalo tylko avi i mozna otworzyc prawie w kazdym odtwarzaczu