Jaki program do niecalego sciagnietego pliku avi

ja sie nazywa ten program, aby moc pbejrzeć ten plik?

videolan

tylko wtedy trzeba recznie zminic plik na avi

brak linka

kosz

nie przesadzaj czlowieku (za gorąco dzisiaj?)… to forum zamienia sie w oboz jeniecki o zaostrzonym rygorze.

masz linka -> link

:?

mi łaski nie robisz - skoro pomagasz komuś, to do końca

łaski?

a co tu jest trudnego jak masz nazwe programu ogolnie dostepnego w sieci?

jak nie podam w ogole nazwy wtedy jest problem…

oraz

Tylko pytanie kto przesadza, w czym problem podać linka (szczególnie że praktycznie wszystko jest na miejscu (vortalu). Przez podanie takowego informacja staje się bardziej wiarygodna i pełna. To nie problem wklepać trzy wyrazy z kalwiatury i naobicie sobie posta, problemem jest udzielenie kompetentnej i pełnej porady, a chyba skasowana do takich nie należała. :? :? :?

Media player clasic

http://www.zoom.idg.pl/ftp/pc_3112/Medi … 00/XP.html

Podstawowym parametrem nie tylko tego programu jest to że musi być sciągnięte pierwsze sektory filmu tam są zapisane dane o kodeku dalej może być urwane kiedy bądz. Kłopoty mogą wystąpić przy plikach z P2P bo te programy lubią zaczynać sciąganie od środka a tam tych informacji o kodeku nie ma.

Polecam MplayerC , zajmuje kilka kilo , nie instaluje sie tego , tylko ładujesz film avi niedociągnięty , możesz mieć nawet 5% lub 1% filmu i juz go odpalasz i idzie te 1 lub 5% sciągnięte które masz , i tak można sprawdzić czy sie opłaca dalej ssać z neta dalej film bo zobaczysz jakiej jest jakości :slight_smile:

Jak coś moge wysłać na meila .

Pisać budi3310@interia.pl

Pozdrawiam

Ja poradzam avipreview takze musisz zmienic plik na avi i obejrzysz tyle ile Ci sie sciagneło.

Moge wysłać na maila

? nie rozumiem na siłę powtarzanej rady zmiany rozszerzenia na avi? w temacie jest, że to plik avi a nie tymczasowy z takowym plikiem. także możliwe, że to np. ściągany z DC++, który jest plikem avi, ale jeszcze nie ściągnął do końca

CZYTAĆ TEMAT!

Mi chodzilo ,ze jak sciagasz np plik bit cometem to masz jeszce dopisane na koncu nazwy bc ,wystarczy usunac bc tak zeby zostalo tylko avi i mozna otworzyc prawie w kazdym odtwarzaczu