Jaki program do otwierania plików pdf?

Zawsze używałem Adobe, ale ostatnio coś przeczytałem, że nie jest to zbyt bezpieczny program. Tak więc nie wiem czy zainstalować coś innego, czy pozostać przy Adobe? Słyszałem o programie Foxit, czy jest on lepszy, bezpieczniejszy niż Adobe? No i pytanie czy pobierać najnowsze wersje? A może jakiś inny program polecacie?

Jest jeszcze Foxit oraz XChangeViewer … ale zostań przy Adobe. Zawsze instaluj najnowsze wersje.

Polecam Tobie ten =D>

http://www.dobreprogramy.pl/PDFXChange- … 15117.html

Bardzo wiele dodatkowych opcji i bardzo szybki pozatem dużo lżejszy od Adobe .

Zostaw Adobe, aktualizuj na bieżącą :slight_smile:

PDF-XChange Viewer

Testowałem wiele, ale nie ma nic lepszego prócz PDF-XChange Viewer;)

Sumatra PdF

Również ciekawa propozycja :wink:

Dokładnie tak jak wyżej. Używam od dawna PDF-XChange Viewer i uważam że jest świetny.

Widzę, że przewaga głosów na XChange Viewer, tak więc wypróbuję ten program, liczę że będzie się spisywał ok :slight_smile:

Mam jeszcze parę pytań:

  1. Jak ma się sprawa z aktualizacją programu? Trzeba go aktualizować?

  2. Gdy w niego wchodzę to widzę jedną rzecz która mi się nie za bardzo podoba, a mianowicie: ikonka “Ask.com” Nie wiem czy ten “Ask” mi się gdzieś zainstalował? Jest jeszcze w prawym górnym roku: “Downoload pdf creation tools” to też mi się jakoś średnio podoba :slight_smile: Nie chcę mieć zainstalowanych żadnych dodatków, tylko po prostu sam program do otwierania pdf. Czy można te dodatki jakoś odinstalować? Czy może nie trzeba się nimi przejmować?

3.Czy waszym zdaniem skrót do programu na pulpicie jest przydatny? O ile pamiętam to przy Adobe raczej nie korzystałem nigdy z niego.

4.Czy możliwe, że od tego programu system otwiera się trochę dłużej? I trochę wolniej otwierają mi się strony internetowe. Dziś zainstalowałem dwa programy, właśnie XChangeViever i Sopcast i teraz gdy odpaliłem komputer to mam wrażenie, że dłużej się włączał.

@Sokrates1906

  1. Każdy program powinno się aktualizować, ze względu na bezpieczeństwo i nowe funkcje.

2.Nie trzeba się przejmować, to Ask.com możesz zmienić na Google

3.Dla mnie nie jest przydatny.

4.Raczej nie, program XChangeViever nie pakuje nic do autostartu systemu, w przeciwieństwie do Adobe.

1.Co do aktualizacji, to będzie jakieś info od programu, czy mam sobie je sam wyszukiwać za jakiś czas?

4.Hmm to nie wiem, wrażenie lekkiego spowolnienia jest, no ale poza tymi dwoma programami które dziś zainstalowałem nic więcej nie instalowałem, więc za bardzo nie ma co spowalniać startu.

Już wszystko został napisane ale też coś dodam od siebie:

1.Trzeba każdy program aktualizować ale na PDF-XChange Viewer rzadko są aktualizację. Robię to ręcznie/pomoc/ szukaj aktualizacji.

  1. Nie przejmować, bez znaczenia.

  2. Nie potrzebny. Mam w menu start z którego i tak rzadko odpalam. Instaluje sie wtyczka w przeglądarce i głównie z tego poziomu wchodzę w program.

  3. PDF-XChange Viewer nie spowalnia systemu, przynajmniej ja tego nie zauważyłem. Oczywiście rozumiem że nie masz żadnego więcej PDFu na kompie i poprzedni prawidłowo odinstalowałeś. SopCast może zamulać kompa.

Żadnego więcej pdf nie mam, bo instaluję wszystko na czystym kompie, tak więc nie miałem jeszcze żadnego programu pdf zainstalowanego. W takim razie to pewnie wina leży po stronie SopCasta.

Sumatra PDF jeżeli nie potrzebujesz do profesjonalnych zastosowań.

Sumatra PDF - szybko,lekko,zwinnie.