Jaki program do rozdzielenia audio-video

Witam, dręczy mnie malutki problem ;p. Mam plik z rozszerzeniem MPEG-4 jest to filmik. Chciałbym oddzielić osobno ścieżkę dźwiękową audio od filmu video. Ściśgnąłem sobie program “AoA Audio Extractor Platinum”, i próbowałem sobie to oddzielić. Fakt oddzieliłem osobno ścieżke dźwiękową od video, i nawet zapisalo mi sie to w formacie mp3 jak chciałem ale skróciło mi niewiem jakim cudem czas o połowe, tzn. Mp3 miało trwać 2:12, a po oddzieleniu gdzieś mi zjadło 1:06, i miałem urwany plik 1:06. Czy znacie może jakiś dobry zwykły program do odzielenia audio i video, żeby można było zapisać w formacie mp3.

Virtualdub nadaje się idealnie, obsługa intuicyjna.

To też już wcześniej ściągnąłem, no i nie działało. Wyskakuje mi komunikat: "The file C:\documents…\video.mp4 is of an unknown or unsupported file type, czyli jak widać tego formatu ten program nie obsługuje.

Specjalny filtr który powinien pozwolić Ci otworzyć w virtualdubie plik mp4.

Wkleiłem to do folderu z vitrualdubem, i próbowałem znowu to otworzy ć i tym razem mi wyskoczyło: "Unable to open C:\Documents…\video.mp4. Unable to initialize Quicktime: InitializeQTML