Jaki program do stronek internetowych

Otóz jak w temacie.

Potrzebuje zrobić stronke internetową do szkoły. W szkole mamy front page 2003 więc zalezy mi aby był w pełni z nim zgodny.

A tak w ogule można skądś pobrać front page na próbę ???

Please o odp. :smiley:

Front Page to chyba już nie, ale Expression Studio jest dostępne, lub samo Expression Web.

odpowiednikiem w office 2007 front page jest Microsoft Office SharePoint Designer

wiec pobierz najlepiej Office Enterprise 2007

Share Point Designer jest wg mnie o wiele lepszy od Front Page’a. Zarówno pod względem funkcjonalności jak i końcowych efektów. Sam się w to trochę bawiłem, to wiem. :slight_smile:

Office Enterprise 2007

Mam super funkcje !!

FrontPage nie polecam jeśli masz zamiar zrobić stronę do szkoły (to ma być na zaliczenie czy jako ofiacjalna strona, bo nie jest to jasne z tego co napisałeś?). Program ten jest dobry do nauki składni języka html, ale jeżeli coś jest zgodne z FrontPage to jest niezgodne ze standardami (może troszkę uogólniłem ale nie mocno). Lepiej naucz się html i używaj innego programu :slight_smile:

Zajączek , bez podstaw HTML nie masz co w ogóle myśleć , http://www.d4u.biz <- tam ostatnio widziałem szablon na szkolne strony.Może Ci się przyda.

pajączek polecam.

A ja jak muszę to korzystam z PsPad i jestem zadowolony

najlepszy według mnie to Macromedia Dreamweaver 8, ale jest on shareware, ale jak się pośpieszysz to stronkę w 30dni zrobisz

Najpierw naucz się HTML Kurs HTML

Bo bez podstaw HTML nic dobrego nie zrobisz.

Jeśli chodzi o edytor HTML, ja używam Notepad ++

Z tekstowych to Ked jest też dobry :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1874&kED+2.1.4.0

Dodam od siebie, że powyższy program jest dostępny w wersji “portable” (ze strony autora należy pobrać archiwum zip i rozpakować je do wskazanej lokalizacji). Idealnie współpracuje on z pakietem XAMPP - po prostej konfiguracji, uzyskujemy podgląd dynamicznej strony napisanej w PHP. Ułatwia to pracę, jeśli korzystasz (będziesz korzystał) z dobrodziejstw PHP.

Ja na co dzień używam Macromedia Dreamweaver 8. Nie narzekam na niego. Pasuje mi :slight_smile:

Nvu

EdHTML

HateML

3 darmowe programy

Użyłem już dreamveaera i wydaje mi się że wszystko jest dobrze tylko jak zrobić rzeby połączyć parę stron z hiperłączem w jedną bez urzytku hiperłącza bo tak mi się wydaje że tak wymaga w mojej szkole pan Wacław który jest od informatyki.

żeby co zrobić :?: hmm…

polecam oprocz pajączka microsoft expression web

No to ja tak po prawdzie juz sam niewiem który najlepszy.

nie ma czegoś takiego jak najlepszy poprostu wybierz ten który ci będzie najbardziej odpowiadał