Jaki program do torrentów?

Witam

Jakiego programu używacie do ściągania torrentów? ja obecnie BitComet:) ale zastanawiam się na zmianą na inny. Czy konkretny program może polepszyć prędkoć ściągania?

uTorrent http://www.utorrent.com

Mały, szybki

uTorrent zdecydowanie!

ok ściągne go sobie:) mam jeszcze pytanie: mam łącze typu LAN, nie wiem dokładnie jaką mam prędkość ale gdy sprawdzam na stronie speedtest pokazuje od 3000-4000(zależy od pory dnia itp) a z tych torrentów to ściąga max 50kb/s :frowning: dlaczego tak jest? czy wpływ na to może mieć program z którego ściągam?

Nic program nie ma do tego.

Ściągaj torrenty z większą ilością seedów - czyli osób, które w danym momencie udostepniają ten plik.

Róznie ludzie mają poustawiane limity prędkości udostępniania plików. W nawiasie masz osoby z którymi się połączyłeś i od których ściągasz plik.

Poczekaj z kilka dobrych minut, aż pobieranie troszeczkę się rozkręci.

Jaki znaczek masz na dole programu po rozpoczęciu pobierania pliku?

Więcej na temat torrentów: torrent-czym-sie-t320589.html

Na to wpływ ma głównie to, ile osób udostępnia dany plik. :wink:

ok. a czy ten uTorrent trzeba jakoś konfigurować? czy wystarczy zainstalować, załadować plik torrent i juz się ściąga?

W ustawieniach programu Pobieranie / Udostępnianie ustaw na 0. Są to maksymalne ustawienia.

Powiedz jeszcze jaki masz znaczek na dole programu po odpaleniu pobierania torrentu?

Po pierwszym odpaleniu programu zostaniesz poproszony o konfigurację prędkości pobierania i udostepniania… wybierasz swoją prędkośc. Program automatycznie ustala minimalne ustawienia dla Twojej prędkości internetu. Zatwierdzasz.

Ewentualnie póżniej w ustawieniach ustalasz je na 0 czyli maksymalnie.